Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen piát kérjek buliban?

Milyen piát kérjek buliban?

Figyelt kérdés
Hétvégén megyek discoba de még sose voltam csak házibuliban. Ti általában milyen italokat kértek es az mennyibe kerül? Vagy mennyi pénzt vigyek? Nem akarok hanyasig bebaszni :D

2018. febr. 8. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem oda kéne vagy 150 ezer, hogy hányásig bebasszak. Elég drágák az ilyen helyek, de ha koktélokat akarsz kérj lamborghinit, meg zombie-t, ezek ízlenek nekem. :D Ha nem akkor kérj whisky kólát vagy jagert. :D
2018. febr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ne keverd a piákat, ez főszabály


én úgy csinálnám, hogy megérkezéskor egy(-max két) rövidital (pl jó minőségű pálinka, abban nincsenek mindenféle adalékanyagok), utána pedig már csak ugyanaz a fajta sör, és közben sokszor csak víz, az segít az alkohol lebontásában


de neked kell eldöntened, a te másnapod és pénztárcád


(vodkanarancsot ne kérj, mert az alattomos pia :)

2018. febr. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Palinka, vodka narancs mennyibe kerül általában? 200-500 között mozog egy feles többe kerül?
2018. febr. 9. 16:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Discoban van egy feles ezer forint is. Erről a keverésről meg.. mindenki ismeri magát, én például akármit akármivel keverek (kivéve whisky, attól egyből hányok) sosem iszom ájultra magam, sosem vagyok másnapos.. szóval ha szoktad keveri amúgy is, akkor tök8, hogy milyen koktélokat iszol..
2018. febr. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!