Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Emag on nem engedik be az...

Emag on nem engedik be az értékeléseket?

Figyelt kérdés

Ezt nem engedik be, többszöri próbálkozás után sem. Már kitöröltem a címet, a terméket, a bolt nevét, de akkor sem megy be...


Ne vegye meg senki! Astrum terméket kerülöm ezek után!


Használhatatlan! A termék gyorsan megérkezett, egészben és ezt köszönöm! Sajnos méretileg nem jó, annyira keskeny, hogy nem csak a telefon kávájánál kisebb, hanem a képernyő világító részénél is kb. 1-1 mm-el kisebb, ez miatt lehetetlen a kép szélekig rajzolni a gyári érintő tollal. Ez olyan mint egy rossz vicc, használhatatlan! Még egyszer hangsúlyozom, káva belső részénél kisebbnek kell lennie a jó felhelyezéshez képest minden üvegfóliának, de ez konkrétan 5mm-el kisebb mint kellene! Kár, hogy nincs nálam egy S5-ös Galaxy, kb. arra való! Garancia ügyintézését elkezdtem, közvetlenül a forgalmazónál, kíváncsi leszek a lehetőségekre. Később még írok. Ha vissza postáznám, akkor küldenének nagyobb méretűt, de én már nem bízom meg online vásárlásban, sem a Gegeszoft boltban.



2018. febr. 9. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom mert 2.5D kijelződ van azok mind ipyenek
2018. febr. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
Nekem egy értékelésemről jó 2-3 hónap után jött értesítés, hogy megjelenítették.
2018. febr. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kettesnek lett igaza, megjelent az értékelés, szép sorban mindet beengedték, de hetek múlva...
2018. febr. 19. 07:40
 4/4 anonim válasza:
Ez azért van igy mert amig van nekik raktaron nem engedik be a rossz ertekeleseket, LG TV-m értékelése már 3 hete függőben van.
2019. jan. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!