Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minden nap felhivja az exét....

Minden nap felhivja az exét. Azt mondja csak barátok, de engem idegesít. Volt hogy kirohanása volt és azt mondta ő az igazi nő neki meg csak őt szereti. Mit vsináljak?

Figyelt kérdés
Azt mondja szeret, meg én vagyok a fontos neki. Most költöztünk össze fél év után. Tanácstalan vagyok. Akarom hogy működjön a kapcsolat. De igy hogy? Szeretem és ha szeret nem akarnék szakitani de ez annyira zavar.

2018. febr. 10. 03:23
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy ennyien válaszoltatok. Én szeretem őt és ő is szeret engem. Csak ez a dolog ne lenne. Bonyolult. Ő amugy elég sok exével beszélget meg tartják a kapcsolatot. Engem tébyleg csak a kijelentése zavart amit részegen mondott. Hogy szereti meg neki ő az igazi nő...stb. Aztán másnap mondta hogy nem érti hogy tudott vele együtt lenni hiszen olyan öreg meg undorito. Nem tudom. :( nem tudom mit gondoljak és mit csináljak az érzéseimmel. Talán csak igy egyszerübb hogy benne maradni ebben az életben mint változtatni meg lépni. Mert ha mondom hogy szakitsunk e, akkor ő se akar meg igazábol én se. Ez igy leirva lehet gázul hangzik.
2018. márc. 3. 06:23
 12/14 anonim ***** válasza:
27%

"Miért lennék gyerekes azért mert a barátnőm az exével beszélget? Azért mert valaki 20 évvel idősebb nálam nekem vénasszony. Főleg ha teljes szivemből utálom mert tönkreteszi a kapcsolatomat. Vén kriptaszökevény."


És még kérded miért lennél gyerekes? Nem csoda ha egy felnőtt gondolkodású valakivel akar beszélgetni a párod..

2018. márc. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem kell minősíteni a gondolkodásom. Valószínű te is egy vén gatyafos vagy és fáj hogy valaki fiatal. De ne aggódj. Valószínű nemsokára már a föld alatt kell olvasgatod az emberek életéről. Jó érlelődést gyökér.
2018. szept. 5. 17:39
 14/14 anonim ***** válasza:
62%
Szánalmas kis hülye.. nem csoda ha visszasírja az exét egy hisztis pi.csa mellett a párod. Ne aggódj, hamarosan úgyis sikerül elüldöznöd a hisztériázásoddal.
2018. szept. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!