Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért történt ez amikor be...

Miért történt ez amikor be voltam füvezve?

Figyelt kérdés
Június közepén reggel akaratom ellenére a barátnőm kényszerítette hogy ne legyek füvezve és úgy menjek iskolába. Mivel busszal járunk ami olyan 10 perces ut. Nem is igazán emlékszem h ettem e reggel amielott meg be lettem volna füvezve. Aztán ahogy mar szálltunk le a buszról rám jött a hanyinger aztán ki hánytam magam egy kicsit. Nagyon rosszul voltam. Aztán bementünk iskolába aztán ott is hánytam egy csomót. Ilyen még nem történt meg velem. Sosem füvezve sokat. Ha egy hónapban egyszer kétszer. Volt olyan hónap is ahol egyszer sem. Ez volt az utolsó alkalom hogy füvezve életemben mert nagyon féltem. Ez volt az életemben harmadszor úgy h azt hittem meghalok. Másodszorra is be voltam nagyon füvezve de ezt valahogy élveztem. Szerintetek miért hánytam? Pedig nem is kohogtem.
2018. febr. 11. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok volt a cucc,ennyi.
2018. febr. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A barátnőd kényszerített? Azt hogy csinálta?
2018. febr. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez miért csak most jut eszedbe?

Milyen kényszerítést használt barátnőd?

Milyen iskolába kellett menned június KÖZEPÉN?

2018. febr. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem Magyarországon élek. De ez mindegy. A kérdésre kellene válaszolni szerintem és nem arra h a barátnőm hogyan kényszerített erre
2018. febr. 11. 15:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán mert nem egészséges a fű.
2018. febr. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként az alkohol sem egyformán hat mindenkire.
2018. febr. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#4

"a barátnőm kényszerítette hogy ne legyek füvezve és úgy menjek iskolába"

Ki írja így kérdésének első mondatában?

Ahhoz, hogy konkrét választ lehessen adni, a fontos körülményekkel tisztában kell lenni.

Biztosan fontos, hiszen te írtad.

2018. febr. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!