Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tragus piercinget mennyi...

Tragus piercinget mennyi ideig nem szabad mozgatni?

Figyelt kérdés
A szalonban ahol szúrták 3 nappal ezelőtt a fülemet, azt mondták nem kell mozgatni, még akkor sem, amikor bekenem, és a neten is azt irják, hogy nem szabad feleslegesen mozgatni,forgatni, de meddig? Nem tudom elképzelni, hogy jót tesz neki ez, nem növi be a fülem a piercinget? Mik a tapasztalataitok? Egyébként azt vettem észre, hogy nagyon szépen gyógyul, nem gyulladt vagy piros vagy bármi hasonló és a fájdalom is egyre kisebb. Kérlek segítsetek nektek milyen volt. Köszönöm előre is a válaszokat.

2018. febr. 14. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem növi be. De ha rendszeresen kened és tisztítod, előbb-utóbb úgyis elmozdul kicsit. Szerintem ez inkább arra vonatkozott, hogy direkt ne mozgasd. 2-3 nap után már nekem is elmozgott a tisztításnál de semmi gond nem lett belőle, nem is fájt emiatt jobban.
2018. febr. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pontosan, egyáltalán nem nő be! :)

Egyedül a cimpába szúrt ékszert kell mozgatni, semmi mást, ami a fülbe kerül. A porc máshogy gyógyul. Csak türelem és vigyázz rá, az egyik legszebb fül ékszer ez a fajta. ;)

Én egyébként hónapokig nem nyúltam az enyéimhez, mert nem is volt rá szükség. Az egyiket azonban hosszabb szárú ékszerrel szúrták és az ki-be csúszkált, emiatt pedig be is gyulladt.

2018. febr. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!