Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért mondja mindenki a Sonic...

Miért mondja mindenki a Sonic The Hedgehog 2006 játékra hogy rossz?

Figyelt kérdés
2018. febr. 14. 15:47
 1/4 johnnyorlandofeleseg válasza:
Nem mindenkinek lehet ugyan az a velemenye valamirol! Valaki rossznak vagy valaki jonak tartsa😊
2018. márc. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ebben egyetértek, te ismered? ha igen neked mi a véleményed róla?
2018. márc. 13. 17:59
 3/4 anonim válasza:

Én ugyan még nem játszottam vele de eléggé ismerem a játék széria ezen részét.

Amiket hallotam azok alapján jogosan kapta meg a játék a "rossz" jelzőt mivel nagyon el siették a játék ezért nagyon bug-os lett,nem annyira "smooth" a mozgás stb. ami sokaknak játszhatatlaná tették a játékot.

Viszont ennek ellenére nem gondolom hogy egy annyira rossz játék. A zenék nagyon jók lettek, story-val is próbálkoztak és két elég jó karaktert be hoztak a sonic univerzumba (Silver The Hedgehog, Mephiles) na meg a cutscene-k is nagyon jól néznek :D

Egyszer mindenkép teszek egy próbát a rajóngoi fan remake el PC-n :D

2019. ápr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Shadow Fan válasza:

Szerintem azért mondják sokan hogy rossz, mert nem játszottak vele, hanem hallották a másiktól hogy szar, akkor biztos szar játék.

Nekem megvan Xbox 360-on több mint 1 éve és a mai napig szoktam vele játszogatni vagy a story-t végig vinni. Sokan azt mondják hogy "játszhatatlan", de ez nem igaz, mert igen is játszható a játék.

Végszónak szerintem a 06 egy remekül sikerült sonic játék annak ellenére is hogy, nem lett befejezve rendesen, meg ez csak Alpha verzió amit kiadtak.

2021. febr. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!