Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ignis ( régi,2006 körüli)...

Ignis ( régi,2006 körüli) dízel motorral rossz választás ha olcsón akarok közlekedni?

Figyelt kérdés
Népitéleten, sprintmonitor stb oldalakon 4 - 4,2 - 4,5 közti fogasztást írnak.Engem nem zavar,hogy kopog csörög zörög csak ne romoljon el( jó tudom minden elromlik) meg lehetőleg egyen keveset.Sima egyenes útra kell, se pálya se város. Csak melós autónak használnám.Benzin motorral nem szivesen venném, mert ott 7 , de inkább 8 literes figyasztásokról írtak.Szerintetek jó választás lehet a dízel ignis?Anyám kis 1000 es swiftje a világból kimegy, azért gondoltam,hogy talán ez is hasonlóan megbízható auto.
2017. nov. 25. 21:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha nem pálya, akkor felejtsd el, 40-s tempohoz ne dízelt vegyél, mert hamar el fog kormolodni.
2017. nov. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Tudod, a leglényegesebb különbség az, hogy anyukád 1000-es swiftje japán benzinmotorral megy ki a világból, az Ignis, amit venni szeretnél, az pedig egy Fiat diesel... Na, az nem fog kimenni a világból, főleg rövid távokon használva.

Én bevállalnám Ignissel a magasabb fogyasztást, 1.3 vvti motorral. Örök élet, és azon túl plusz egy nap.

2017. nov. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12%
Az a Fiat motor rekordvacak így nem jó ötlet
2017. nov. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Annyiért talán már tudsz venni benzines Swift II-t ( vagyik igazából MK.tökömtuggyamennyit , de érted na ). Az kevesebbet eszik, mint az Ignis és kimegy a világból.
2017. nov. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A jó édes ***** válasza:
Ha eleve úgy keresel autót, hogy csak ne kelljen rá költeni, akkor tuti el fog romlani. Sőt, a benzines is.
2017. nov. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. nov. 25. 21:50
 7/12 anonim ***** válasza:
Az Ignis már közel sem olyan megbízható, mint a régi swift. Sajnos ez pont az az árkategória, ahol nehéz normális autót találni. Tuti a VW 1.9 TDI, ha spórolni akarsz, de ebből jót találni iszonyat nehéz.
2017. nov. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jó választás, igaz egyik dízel sem jó rövid távokra, de ha ez jön be, akkor ne beszéld le magad, főleg 7-es féle wv elfogulttal.
2017. nov. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A 8 literes országúti fogyasztást egy 1.3-as Ignisnek én nagyon sokallom, de a dízel 4 litere is csak a mesékben létezik. Szerintem 2 liternél nagyobb különbség nincs a kettő között. Ha keveset mész, nem éri meg a dízel magasabb fenntartási költségei miatt, ráadásul annak olyan problémái is lehetnek, aminek a javítása jóval többe kerül, mint amennyit a fogyasztáson megspórolsz.
2017. nov. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok VW elfogult. Volt az is, és van Ignis is a családban. Az 1.9 TDI motorok takarékosságát és megbízhatóságát nyugodtan lehet tényként kezelni. A probléma csak az, hogy a kínálat nagy része már túl öreg és sokat futott.
2017. nov. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!