Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Büntethető e ha a saját...

Büntethető e ha a saját dolgaimat elhoztam a régi lakásoból a tulaj beleegyezése nélkül?

Figyelt kérdés
Egy haverommal együtt laktunk nagyjából 9hónappal ezelőttig, aztán elköltöztem. A cuccaim nagy rèsze nála maradt ès akárhányszor próbáltam vele megbeszèlni, hogy elhozzam az ott maradt dolgokat sosem èrt rá vagy ha megbeszèltünk egy időpontot lemondta az utolsó pillanatban (ezt fèl èvig játszottuk). Az utolsó egy hónapban már nem is válaszolt az üzeneteimre. Az lett a vège hogy bementem kulcsal a lakásba (mert hogy az mèg nálam maradt règről) amikor ő nem volt otthon. Lehet ebből valami bajom? Feljelentèsre gondolok.
2018. febr. 15. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Magánlaksértés? És ha bekamuzza hogy más is tűnt el szabálysértési értékhatár felett?
2018. febr. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kulccsal mentél be, nem pedig betörtél, és a saját holmidat vitted el. Tudod bizonyítani, hogy nem reagált a kérésedre. Maradj magabiztos, nem okoztál kárt senkinek. Remélhetőleg nem lesz baj belőle.
2018. febr. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell parázni. Egyébként miért jelentene fel? Úgy véled direkt nem adta vissza a dolgaidat, igényt tart rájuk?
2018. febr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na igen, ez a kérdés: milyen cuccaid voltak ott? Lehet, hogy azokra "utazott", vagy tenyleg ennyire nem ért rá sosem? Mondjuk, elég érdekes haversáhg ez így...
2018. febr. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!