Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy számoljam ki, hogy...

Hogy számoljam ki, hogy mennyi a nettó havi jövedelmem?

Figyelt kérdés

"Kijelentem, hogy havonta ............ Ff összegű nettó jövedelemmel rendelkezem."

Diákként mindig más a nettó jövedelmem havonta, sosem ugyanannyi, ilyen esetben mit írjak be?

Lehet egyszerű a válasz, de sajnos én nem tudom.

Átlagot vonjak utolsó 3 hónapból? A jelenlegi legutolsó fizetést írjam be? Legkevesebb/legtöbb fizetést írjam be? (tudom a nettó-bruttó fizetésem nyilván)

Előre is köszönöm a válaszokat! HELP ME!



2018. febr. 15. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Atlagolsz 3 hónapot és azt írod be. Mekkora a különbség a havi összegek között? Ha a legmagasabb belefer abba a kategóriába, amihez az igénylés kell, beirhatod azt is siman
2018. febr. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

95.000

77.000

127.110

Igazából minél több annál jobb elvileg itt, de nem akarok úgymond "hazudni" még ha nem is direkt. Köszi a választ!

2018. febr. 15. 13:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Mihez kell ez? Csatolja egy minimum 3 hónapi átlag jövedelem igazolást
2018. febr. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 EgriPeet válasza:

Neked elvileg 99700.- a bruttó átlagbéred.

Ez nettó: 66300/hó.


A bruttó bért meg kell szorozni 0,665-el és megkapod a nettó összegét.

2018. febr. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Diákmunkánál kevesebb az adó, tehát a szorzás is más, nem?
2018. febr. 16. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!