Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki lenne kíváncsi 1 fej vagy...

Ki lenne kíváncsi 1 fej vagy írás vetélkedő műsora?

Figyelt kérdés
Ahol a műsorba meg kell tippelni, hogy fej vagy írás lesz-e éppen az érem feldobás.
2018. febr. 17. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Zéró. Mégis ki lenne erre kíváncsi és miért?

Persze lehet rá kitalálni érdekes dolgokat, de pusztán az alapjáték tökéletesen érdektelen.

Ti egymás között mennyi ideig játsszátok? Voltam fiatal, igaz régen. szenilis még nem vagyok, s emlékeim szerint ez olyan 5 perc után kifulladt. Mégis milyen műsort alapoznál rá, ami elég érdekes ahhoz, hogy egy órán át annyi nézőt vonzzon, ami elég a pelenkareklámozónak is?

2018. febr. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megjegyzem a táskanyitogatós műsort is jórészt csak Gundi miatt nézik, de nagyon-nagyon kevesen.

A Piramis/A fal párosban is az előbbi népszerbűbb, mert végig megvan a feszültség, A fal unalmasabb.

2018. febr. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

5. kör lenne a játék

és 2 féle segítség lenne a játékba telefonos segítség és közönség

és kapna 1 percet miden körben hogy meg módja hogy fej vagy írás

2018. febr. 17. 12:42
 4/5 A kérdező kommentje:
#2/3-masra a válaszom az hogy én a falat szoktam nézni ha nézem meg a táskás vetélkedőt
2018. febr. 17. 12:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Vannak gondok...
2018. febr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!