Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tartozás:Intrum Justitia...

Ramosz14 kérdése:

Tartozás:Intrum Justitia zaklat, befizessem?

Figyelt kérdés

Lenne egy történetem.Nővérem rendelt a nevemre egy borotva előfizetést a tudtom nélkül,engem nem érdekelt,szóval nem fizettem ki!Küldtek valami borotvát kipróbálásra,ez tavaly júliusban volt.Most jönnek a levelek és felvették velem a kapcsolatot hogy fizessek 6500 forintot,25.ig.A kérdésem az lenne hogy ezt be tudják hajtani?Lesz bajom ha nem fizetem be?Nem dúskálok a pénzben jelenleg nagy kiadásaim voltak,inkább fizetnék be egy fontosabb számlámat.

Hozzáteszem küldték az sms-eket,2 . nap után felhivtam őket,mondták be kell jelentkeznem,mondjam a nevem,a lakhelyem és az e-mail címem,mondtam mindent,az emailra rávágják nem jó (Ekkor még nem tudtam hogy nővérem rendelte) mondom nekem más email cimem nincs,ők erre,hogy az kell bejelentkezni máskülönben nem adják ki milyen tartozással keresnek,máshogy felveszik a kapcsolatot velem.Másnap megint sms,a következő napon megint,felhivom őket nővérem emailjével be tudtam jelentkezni,erre mondják fizessem ki haladéktalanul,csak kérdem én,akár ki rendel más nevére borotvát,akkor ki tud tolni vele hogy tartozása legyen?Ja és egy sima 3 pengés 1000 forintos borotváról van szó.



2018. febr. 19. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Nem kellett volna átvenned a borotvát, amit küldtek. és igen, be tudják hajtani rajtad, ha másként nem átadják végrehajtónak, aki majd megy foglalni, de az összeg addigra a sokszorosára fog nőni a kamatok és egyéb költségek miatt. Fizettesd ki a nővéreddel, ha egyszer ő rendelte.
2018. febr. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Tavaly júliusban kaptál egy borotvát, de nem te rendelted. Átvetted? Igen! Visszaküldted, hogy nem kéred, téves? Nem!

Fizesd ki!

Azért a nővéredtől behajtanám az árát...

2018. febr. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Felesleges kifizetned, ennyi pénzt nem tudnak behajtani csak próbálkoznak.
2018. febr. 21. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%

Ja, csak majd kap róla 2 év múlva egy levelet hogy tartozik 180.000 forinttal.

A minimális összegekből is képesek százezres nagyságrendű tartozást intézni! Nem játék. Addig fizesd be amíg csak ennyi az összeg!

2018. máj. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Hogy csinálnak 6500 ftból több százezrest?:D Írd már le.
2018. máj. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!