Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudom visszarakni a...

Nem tudom visszarakni a piercingem! Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok.. juliusban csinaltattam koldok piercinget. Ma kikellett vennem mert hasi ultrahangra mentem de most este hogy hazajottem sajnos nem tudom visszarakni. Szinte mindenhogy probaltam de nem ment! Mit csinaljak?

2018. febr. 21. 20:13
 1/4 anonim válasza:
0%
Egyszerű nem rakod vissza és kész! Minek az egyáltalán!?
2018. febr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló egy tipikus agysebész! Ennyitől nem forrhatott vissza a köldököd, nem értem miért ne sikerül! :/
2018. febr. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én sem tudom.. furcsálltam is aztán egy kis fájdalommal sikerült átszúrnom egy vékonyabb fajta piercinggel.. végig fujkáltam fertőtlenítővel szóval remélem nem gyullad be..
2018. febr. 21. 22:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Fürdés közben vagy után próbáld, valami csúszós anyaggal, például antibakteriális szappannal. Természetesen utána alaposan le kell mosni és fertőtleníteni.
2018. febr. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!