Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor gyógyul meg a köldök...

Mikor gyógyul meg a köldök piercingem?

Figyelt kérdés
Pár napja rakattam be, 2x szúrta, mert elsőre nem sikerült belerakni.Azota is be van dagadva, es piros.Ket napja gennyedzik is.Pedig tegnapelőtt mar viszketett, orultem is, mert az a gyogyulas jele.Persze biztos nem tett jot, hogy veletlenul 2x is belekaptam..Lehet nem fog meggyogyulni?Kinek mennyi ido alatt gyogyult meg?

2017. jún. 19. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben kiszedetném és megmutatnám ügyeleten. A vérmérgezés nem játék.
2017. jún. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én az első egy hetet végigszenvedtem. Aztán azt hittem, javul amikor is egy akkora gennyhólyag lett az alsó lyuk mellett, mint egy mogyoró. Nem bírtam lehajolni, s a hason alvásról is egy jó ideig le kell mondani. Te a strandolástól meg a lubuckolástól is búcsút inthetsz a nyárra.

DE ha jól kezeled akkor természetesen meg fog gyógyulni. Naponta 3x 5 perc áztatás JÓDOZATLAN tengeri sós palackozott vízben(vagy forralt). Egy-másfél kk só/fél l víz kb. Úgy csináltam, hogy egy pohárba kikevertem, azt meg rátapaszottam a köldökömre és hanyattfeküdtem. Fülpucoló pálcikával tisztogattam le utána a rászáradt gennyet/váladékot. 2 hét után teljesen rendbejött. Azóta nincs vele bajom, ez 4 éve volt. Továbbá lenge ruhát hordj, ne dörzsölje semmi, csak tiszta víz érje. Se tusfürdő, se semmi egyéb. Ne töröld törölközővel. És bánj vele úgy mint egy hímes tojással, vigyázz meg ne üsd.

Ha betartod és tényleg minden nap megcsinálod ezt az áztatást, akkor garant hogy gyorsan rendbejön.

2017. jún. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
72%
Szia nekem 2 honapja van meg a pc-m.meg mindig be van gyulladva egy picit,de mar sokkal jobb mint volt.kenegesd alkohollal (gyogyszertarival)es betadinnel au betadin nagyon jo ra,en most csereltem ekszert benne kb 3 napja es elsore nem tetszettneki az uj ekszer,de elkezdtem utana betadinnal meg alkohollal fertotleniteni es mar is jobbnem olyan piros.ha nem lesz jobb keress talan egy masik ekszert ami ezust vagy orvosi fem hatha segit,ha nem akkor sajnos muszaly lesz kivenni.ird meg majd hogy jobb e lett☺
2017. jún. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok. Alkoholt ne használj, mert szárít. Egy dolog, h megöli a bacikat, de a jó bacikat is és nem segíti elő a gyógyulást a folyamatos használata. A betadin viszont jó ötlet, de a tengerisós oldat a tuti módszer. Ha gennyes, akkor patikában kapható 3%-os hidrogén peroxid oldattal tudod jól kimosni. Habzik ha ráfújod, és így távolítja el a szerves anyagokat (vér, genny), amiben ugye a rossz bacik megtelepedhetnek.
2017. jún. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom csajszik ☺
2017. jún. 29. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!