Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri az opel...

Szerintetek megéri az opel vectra?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Autóvásárlás előtt állok és egy 2.0 dti opel vectrát nézek jelenleg. 2003/11-es évjáratú,280ezer km van benne,101LE,600ezer ft.

Tudom hogy a dízel hosszú távra jó,ezért is gondoltam erre mert főiskola miatt ezzel járnék haza. Tudni kell hogy első autóm lenne. Vagy ti mit gondoltok? Mi lenne megfelelő első autónak?



2018. febr. 22. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy kisebb, benzines kocsi lenne a megfelelő. A dízel kényes szerkezet, sokba kerül, ha elromlik.
2018. febr. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Neked jobban megérné egy F vagy G Astra 1.6 benzines motorral, a korabeli Opel dízelek nem túl jók.
2018. febr. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:
Szerintem nem érdemes túl erős autót venni elsőnek.Nincs megfelelő rutin,s "neaggyisten"megcsap a "benzingőz",megnyomod jobban a gázpedált,s balesetet szenvedsz.Kisebb autó(pl. Punto,Suzuki) jobb lenne,tapasztalatszerzésre tökéletesek.
2018. febr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszaitokat. Meggondolandó.
2018. febr. 23. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!