Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó vásárlás előtt állok...

Autó vásárlás előtt állok találtam egy opel vectra t szerintetek megéri? Bemásoltam a linket

Figyelt kérdés
[link] tudnátok írni valamit az autóról? gondolok itt a megbízhatóság,fogyasztás,tipushiba stb

2016. dec. 4. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez egy fullextrás autó. 300 ezerért. Szóval sokat nem kell várni. 400 ezer bevalott km. Elég sok. Egy autó aminek 200 ezer van az órájában arról még nem kizárt higy tényleg annyi van benne. De amibe van mér 400 ezer abba kevesebb semmiképp nincs. Előrefele nem tekerik.

Szerintem a 10 lizert nagyon könnyen beveri. De biztos megy is szépen.

2016. dec. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem megéri az árát?
2016. dec. 4. 11:53
 3/5 anonim ***** válasza:
En roviden tomoren egy dolgot tudbek tanacsolni neked ezzel az autoval kapcsolatban......MENEKÜLJ!
2016. dec. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megnézed, és eldöntöd, hogy neked megéri-e az árát.

Nagy távolságra ne utazz el, csodákat ne várj, 300ezerért nem kinálak extrákkal szerelt autót, amire nem kell költeni.

Az pedig a képről nem derül ki, hogy teljes motor felújítással kell-e számolni, érdemes-e költeni az autóra, de abban szinte biztos lehetsz, hogy költeni kell rá

2016. dec. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Két ilyen Opelt vezettem eddig, hasonlóan sok futással, de én mindegyiket gyengébbnek éreztem, mint a motorméret azt adná. A fogyasztásuk viszont picit több volt, mint azt a motorméret adná. Ebből a szempontból nem a legjobb konstrukció, de amúgy probléma nem volt velük sose.
2016. dec. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!