Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet tölthető elemet...

Hol lehet tölthető elemet venni? (pl. : tesco, egyéb hipermarket? ) Mennyiért? És ha csak elemet veszek az jó egy régi elemtöltőhöz igaz? Szóval nem csak a saját töltőjével lehet tölteni amivel árulják?

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, biztos lehet venni a hipermarketekben. Választék az nem biztos, hogy túl nagy, de gondolom AA azaz ceruzaelem méretű akkut akarsz venni, szerintem olyat árulnak.

Azt kell még eldönteni, hogy mire kell majd. Mert pl. egy digitális fényképezőgépbe minél nagyobb kapacitású akkut érdemes venni, mert azok sokat fogyasztanak.


A régi töltőknek jónak kell lennie hozzájuk. Azok a töltők amelyek 10-12 órás töltési idővel rendelkeznek, biztos hogy jó hatással vannak az akku hosszú távú élettartamára.

Ezt csak azért mondtam, mert léteznek gyorstöltők is, de azok rövidítik az akkuk élettartamát.

2010. jún. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, rendes ceruza elemről van szó....és olyan töltő van hozzá amit még régen vettem elemestől mindenestől, csak azért kérdem hogy van e külön tölthető elem, de nyilván akkor van, és milyen árban mozognak ezek a cerka elemek? nem tudja valaki?
2010. jún. 10. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!