Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Anyukám udvarlója zaklat,...

Anyukám udvarlója zaklat, ezzel fordulhatok rendőrséghez?

Figyelt kérdés

Eleinte nem hittem, hogy beteg, vagy pedofil lenne, de aztán olyanokat írt, hogy "ha pár évvel fiatalabb lenne..." meg hogy a párom "még csak fiú" de én már "igazi hölgy vagyok", meg hasonlókat, végül megkérdeztem hogy mégis mit akar tőlem, erre a válasz: "téged"

nem tudom ezzel kihez fordulhatnék, letiltottam, megmondtam neki, hogy a családom közelében nem akarom látni. Mit csináljak?



2018. febr. 27. 15:01
 1/10 A kérdező kommentje:
nem mellesleg 17 éves lány vagyok, és a szexuális életemről is kérdezgetett, meg arról, hogy miket szeretek...
2018. febr. 27. 15:02
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Pedofilnak nem pedofil, hiszen majdnem felnőtt vagy, de igen, feljelentheted a disznót: ugyanis amit csinál azt úgy hívják hogy szexuális zaklatás.


Jó lesz ha lemented miket irkál, legyen bizonyítékod. Szólj először anyukádnak, és jelents fel a faszit, nehogy odáig fajuljon a helyzet hogy megerőszakoljon téged.

2018. febr. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 szántóvető ***** válasza:
100%
ha írásos nyoma van mindennek akkor tegyél feljelentést.jó eséllyel megijed ill anyád is észbe fog kapni.
2018. febr. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Ezt mond el anyukadnak. Zurzavaros sztori lenne belole.
2018. febr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Mutert csak azért használta hogy közeledbe férkőzzön , ez a tippem . A bizonyítékokat mutasd anyunak és gyűjtsd a többit is . Ha lebukik és balhézik akkor 2 ügy miatt jelentsétek fel a bizonyítékokkal . Akkor ha anya ostoba és veled balhézik hitetlenkedik akkor többet semmiben se segíts neki és magad jelentsd fel a tagot .
2018. febr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Anya biztos hogy engem pártolna, nagyon jó kapcsolatban vagyunk, csak egyszerűen én szégyellem magamat, és még nem tudtam ezzel a szemébe nézni, és elé állni, de amint hazajön a munkából, elmondok neki mindent. Nem akarom hogy esetleg mással is ezt tegye az a féreg
2018. febr. 27. 16:50
 7/10 anonim ***** válasza:
Jól teszed kérdező! Azért mutasd meg neki miket irkál.
2018. febr. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
jesszus, nehogy már te szégyelld magad!!! neked semmi okod rá ő egy beteg állat. szólj mindenképp anyukádnak, tudnia kell, kivel van együtt.
2018. márc. 4. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%
Frankón ilyenekért képesek vagytok feljelentgetni másokat, és tönkre tenni az életüket? Ráadásul össze-vissza pedofiloztok. Meg milyen pedofil? Legalább 5 éve borotválnod kell magadat, és fogadni a Mikulást, hol vagy te már kislány? :D Belenéznék én a te életedbe, mennyire erkölcsös szentfazék vagy te. Bízom benne, hogy életre szóló sérüléseket okozott a lelkednek azokat a csúnya, számodra messziről ismeretlen szavakat tartalmazó, érthetetlen kérdéseivel... de sajnos nem hiszem, hogy így lenne, csak pánikot keltesz, hogy sajnáltathasd magad. Benned se tombol kevesebb rosszindulat, mint abban az emberben, sőt...
2018. márc. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"Frankón ilyenekért képesek vagytok feljelentgetni másokat, és tönkre tenni az életüket?"


Gondolom te is ilyen molesztáló szemét vagy, azért véded. A minimum amit a szemét megérdemel a feljelentés. Szerinted TÉNYLEG rendben van hogy szexuálisan zaklatod a párod gyerekét? És mielőtt azzal jönnél hogy csak a nemi erőszak számít bűncselekménynek: amit a faszi csinál, bőven kimeríti a szexuális zaklatás fogalmát. A kérdező a szemét mert nem akarja ezt az undormányt elviselni? Mert nem hagyja odáig fajulni a dolgokat hogy bántsák? Mert mint ember, mint nő biztonságba akarja érezni magát az anyja selejtes pasijától?

2018. márc. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!