Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez normális? (Többi lent)

Ez normális? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon sokat gondolkodom olyanokon, hogy vajon mi van a halál után, fáj-e stb..

Nagyon sokan kérdezgetik, hogy mi a bajom, nyilván látszik, hogy valami nyomaszt (mert igen, rendessen aggasztanak ezek a dolgok) és látszik, hogy rosszul érzem magam.

Akik tudják, hogy ezeken agyalok, mind azt mondják depressziós vagyok. Ez igaz?

Kellene keresnem szakembert, hogy "kihúzzanak ebből a gödörből"?

Kérlek csak normális válaszokat írjatok.



2018. febr. 27. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy az embert ilyen gondolatok foglalkoztassák, nem kell depressziósnak lennie. Viszont, ha olyan szinten foglalkoztat, hogy feltűnik másoknak és látják, hogy valami "nem stimmel" veled, akkor talán mégsem ártana szakemberhez fordulni.
2018. febr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is szoktam ilyeken gondolkodni
2018. febr. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha csak pörögnek a gondolatok a fejedben, és semmi mással nem tudsz foglalkozni, meg már befolyásolja a viselkedésed is, akkor érdemes szakemberhez fordulni.
2018. febr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!