Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm nem foglalk...

A legjobb barátnőm nem foglalkozik velem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Benne vagyunk egy ilyen kis csapatban és az egyik lány nagyon jóban van a barátnőmmel de olyan szinten hogy mindent együtt csinálnak és a legjobb barátnőm neki Mondd el mindent. Nekem meg nem de ez nem az első alkalom, volt olyan amikor a barátnőm másokkal is barátkozott de olyan szinten hogy egy évre összevesztünk és nem beszéltünk nem azzal van a bajom hogy másokkal barátkozik barátkozzon csak nem zavar csak az hogy engem semmibe vesz. Szerintetek mit csináljak? Nem tudom vele megbeszélni mert mindig elkezdi hogy hagyjam már abba és ne birtokoskodjak felette..
2018. febr. 28. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem lehet vele beszélni,akkor engedd el és keress más barátot :)
2018. febr. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
7 éve vagyunk legjobb barátnők, kicsit nehéz lenne elengednem
2018. febr. 28. 17:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor próbálj meg vele valahogy beszélni.
2018. febr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Bocsi hogy ilyen későn írtam ide....nekem is éhez hasonló volt a barátnőm flegmazott velem...azt csinálja néha ...és én csak azt nem szeretem hogy mással mindig jófej és velem meg ilyen flegma....nagyon bánt engem is...én azt tanácsolom h mond el neki mi bánt es ha azt se érti meg akkor hagyd a fenébe !!❤️
2023. febr. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gabicaakitleszarabarátnője válasza:
Együttérzek velem is ez van mert mindig ott hagy a picsába. Mert ott van az a Fannika és velem meg nem foglalkozik
2023. ápr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!