Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm az ő...

A legjobb barátnőm az ő legjobb barátnőjével foglalkozik és velem nem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel már 7 éve ismerjük egymást, és kezdetektől fogva barátkoztunk egymással. De aztán 4. osztályban (most 7.-esek vagyunk) megváltoztak a dolgok. Nap mint nap mást sem hallottam h a barátnője ilyen meg olyan dolgokat csinál meg hogy milyen jó volt nála aludni, meg milyen jó volt vele lovagolni. És mivel mind a hárman egy lovardába járunk, ezért találkoztam vele meg a barátnőmmel, és akkor is csak egymással folgalkoztak. Aztán megbeszéltük a dolgokat a barátnőmmel, hogy keveset foglalkozik velem, aztán jobbak lettek a dolgok, de most már megint elhanyagol :(

Mit tanácsoltok?


2017. dec. 15. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Keress más barátokat is, és ne csak egy emberre koncentrálj. Nem kell senkit sem kisajátítani.
2017. dec. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Még nagyon fiatal vagy, a legtöbb általános iskolás osztálytársad úgy is lefog válni rólad, ennek a barátnődnek is ez lesz a sorsa. Én is így jártam, szintén hetedikes voltam még akkor, lett egy másik nagyon jó barátnője, és velem már csak alig-alig foglalkozott, a vége, hogy elfogjátok végül felejteni egymást, ebbe bele kell törődni, lesz más több barátod.
2017. dec. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!