Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a szüleimet,...

Hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy csináltathassak nyelvpiercinget?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok anyukám benne lenne a dologban, de apukám nem.

2018. márc. 2. 00:47
 1/6 anonim válasza:
46%

A kérdésedre sajnos nem tudom a választ, viszont szerintem rajtam kívül más sem, mert nem ismerjük apukádat. Én csak annyit tudok mondani, hogy hasonló helyzetben voltam én is. Annyi különbséggel, hogy nekem egyik sem engedte és lány vagyok.

Most 20 éves vagyok és nagyon örülök és nagyon köszönöm nekik, hogy nem engedték, mert megbántam volna.

De ez én vagyok, nyilván van olyan is aki nem bánja meg később sem.

2018. márc. 2. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem engedte. Most mégis van. Nem nagyon érdekelt, utólag meg... :D 17/l
2018. márc. 2. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az apukák mindig érzékenyebbek homoszexualitás téren,az anyukák elfogadóbbak. Próbáld édesapáddal azt éreztetni hogy egy piercing nem változtat semmit a személyiségeden és identitásodon,csakis a külsődön,de ha megunod akkor is kiveszed és beforr nyom nélkül. Lehet csak másoktól félt mivel rengeteg homofób ember létezik és nem akarja hogy bántsanak.


Amennyiben hetero vagy így én se ajánlom azt a piercinget mert nem is tájékozódtál ezek szerint a jelentéséről,illetve utána minden lány komolytalannak tartaná a közeledésed

2018. márc. 2. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Én nem tartanám pl komolytalannak, nekem különösen tetszik.
2018. márc. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sem tartanám komolytalannak. Amúgy nem elég az egyik szülő beleegyezése?
2018. márc. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Érthető, hogy nem. Főleg lányok szoktak csináltatni, mert van akinek tetszik az, hogy egy fémdarab birizgálja a répáját.

Tényleg melegnek gondolhat, aki látja.

Másik: Minden piercing veszélyforrás, ami extrém esetben akár halálhoz is vezethet (ferőzés, rákos folyamatok).

2018. márc. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!