Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kijutni bronzból...

Hogyan lehet kijutni bronzból ha mindig jó statom van de feedel a team? #Season8 (League of Legendsről van szó)

Figyelt kérdés
Szóval már 1és fél éve lolozok ,de most kezdtem el rankedezni novemberben amikor új season vette kezdetét.Arra lennék kíváncsi hogy hogyan jussak ki bronból úgy ,hogy feedel a team ??? Egyedül nem tudom lehozni és ha ketten megyünk akkor a bot lane olyan béna hogy csak na. Ha valaki meg szeretné nézni, hogyan lolozok jelöljön be és jöjjön egyéni párosra.... Nevem: LuckGery

#Bronzból
2018. márc. 4. 17:47
 1/3 Roflkopter ***** válasza:
Mert béna vagy. Most húztam ki egy accot B3-ból lose nélkül.
2018. márc. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék olvasgatni! A kérdésfeltevést kell gyakorolni, akkor megkapsz minden infót.


A legfontosabb, hogy el kell fogadnod, hogy béna vagy. Ha ez megvan, akkor már szinte semmi nem állíthat meg goldig, csak jó kérdéseket kell feltenned magadnak és redditen.

2018. márc. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az utolsó 20 ranked meccseden 0, azaz nulla control wardot vettél.


Nem is néztem tovább, ennyi info elég volt.

2018. márc. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!