Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Süürgősen válaszokat várnék....

Süürgősen válaszokat várnék. Ha 1 haveromnak megígértem hogy elmegyek vele koncertre és mondtam neki hogy már megengedték, de nincs kedvem menni mostmár akkor mit csináljak? 17L

Figyelt kérdés
hétfőn mondtam neki hogy a szüleim elengednek ha lesz hol aludnunk de nem akarok menni sok minden miatt most ebbe nem szeretnék belemenni... :(((( biztos nektek is vot már ilyen.. és ha lehet nem olyan válaszokat várnék, hogy ha már megigérted menny el stb!! télleg nagyon fontos lenne előre is köszii
2010. jún. 9. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Én amikor fiatal voltam,és így jártam mint te,akkor apámtól kértem segítséget aki segített mindig.

Mivel nem akartam a barátomat megbántani,hogy nem megyek el,de megígértem,így apám a kérésemre "megtiltotta,hogy elmenjek" Amikor eljött a barátom én mondtam neki,hogy nagyon elmennék de büntetésben vagyok(mondjuk mert visszafeleseltem neki,vagy nem takarítottam ki stb) ,és apu nem engedi..Apu persze ott volt,és mondta,hogy sehova nem mehetek aznap...Így nem volt harag,és még a barátom sajnált engem..

De legtöbbször őszintén megmondtam,hogy ne haragudjon de nincs kedvem menni.Ha kérdezte az okát akkor őszintén elmondtam miért nincs..

Így a legjobb,mert a hazugság úgyis kiderül..

2010. jún. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de nagyon rossz:( nagyon haragudni fog rám mer már nagyon várja és megigértem neki... és áááááááááááá utálok tini lenni:(
2010. jún. 9. 16:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Pedig ha felnősz, rosszabb lesz, mert akkor a szüleid mögé se bújhatsz, hogy megtiltották :)

Keress valakit, akinek van kedve elmenni helyetted és mondd, hogy "bocsi, én ezért vagy azért nem tudok menni, de helyettem nincs kedved elmenni xy-nal?"

2010. jún. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
senki nem fog vele menni mer én már megigértem neki és ez pesten van:S:S:S láci segíccsetek rajtam
2010. jún. 9. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!