Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Szóval ... amikor 10 éves voltam akkor kezdődött kb . El ez az egèsz akkor találtam rá egy anime/rajzfilm már nem emlèkszem :l... de szerelmes lettem a főszereplőjébe.. annyira hogy vele álmodtam és mindig "elkalandoztak a gondolataim" hogy pl: vele vagyok, és ő szret engem ès én is őt, hogy átölel stb.. kb 1 év után sikerült kiszeretnem belőle utána pedig volt 2 ugyan ilyen eset, azok után pedig elkezdtem magamnak kitalálni egy saját fiút, aki olyan amilyet szeretek aki tökéletes és képzeletben elképzeltem hogy eggyütt vagyunk randizunk szerelmes belém és èn is belé... és ez mèg most is van... 1 x voltam élőben szerelmes ès 5x "képzeletben" de úgy hogy nagyon szar érzés hogy nem találjozhatok vele... ezzzzzz.. normàlis?... 14l

2018. márc. 7. 21:03
 1/3 anonim válasza:
Hát ha ez a kérdés komoly, akkor az lenne a válaszom, hogy ezt kifogod nőni, de nyiss jobban a valós emberek felé és ne kapaszkodj képzeletbeli igazikra mert ezek pont azt érik majd el, hogy elrugaszkodsz a hús vér emberektől. :D Viszont azt nem gondolom hogy valóban voltál már szerelmes mert akkor nem vágynál csak képzeletbeli fiúkra!
2018. márc. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pedig de, voltam már életben is szerelmes 1x .... 2 évig és ahhj... ugyan az az èrzès .. ha rá gonsolok a tipikus kellemes èrzès ... és mivel sebki sem szeret mert túlságosan èrzékeny vagyok szerint mèg mindig jobb az a másik vilàg a fejemben ahol minden jó nincs vita .. és nem utálnak csak mert más vagyok :(
2018. márc. 9. 10:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne menekülj az álomvilágodba! Én is ezt tettem, meg is romlott mindenkivel a kapcsolatom. Bedepiztem, nem akartam beszélni senkivel, csak nézni egész nap az animéket. Aztán lassan elkezdtem kijönni a többiekkel, most már ritkábban nézek, és többet beszélgetek az osztálytársakkal, szüleimmel, tanáraimmal is. Hidd el, ha találsz 1 valakit akivel jóban vagy, sokkal könnyebb lesz :) az meg hogy utál mindenki az hülyeség. Nincs olyan ok amiért mindenki kiközösítene valakit. Mindig van valaki akit nem érdekel ez és összebarátkozik veled <3
2018. márc. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!