Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért fluorozák Amerikában az...

Miért fluorozák Amerikában az ivóvizet?

Figyelt kérdés
Mivel lesz jobb a kormanynak az emberek mérgezésétől. Mi a célja ennek? Ha nem is mérgezik a vizüket ha igy tennének mi okbol?

2018. márc. 8. 01:33
 1/10 fotoszintézis ***** válasza:
56%

A fogszuvasodás megelőzéséért.

Nem volt olyan nehéz megtalálni.

[link]

2018. márc. 8. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
35%
A nátrium-fluorid az alumínium gyártás mellékterméke. Valamikor patkányméregként használták. A II.világháborúban a hadifoglyoknak adták tudatmódosítóként. Nyugodtabbá váltak ettől. Azért adják, hogy kevésbbé legyen önálló gondolatuk! A kizsákmányolás egyik része!!
2018. márc. 8. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én még mindig azon gondolkozom, mit keres ez szórakozás játékok fülnél.
2018. márc. 8. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Első te komolyan gondoltad ezt a valaszt?😂😂😂
2018. márc. 9. 04:23
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudom mit röhögsz rajta, mert teljesen jó a válasza. Optimálisan beállított flour szinttel csökkenthető a fogszuvasodás, ami olyan helyeken, mint Amerika hatalmas költség csökkentés lehet az ott élőknek, nézd meg egy kórházi ellátás ha van biztosításod, 4-5 milliókat visz (ha nincs, akkor meg 20-30 milliót simán), fogászatot se úszod meg 100-200 ezer forint alatt, álom 10.000 Ft-os fúrás, tömés, mint Magyarországon nincs az USA-ban.


A flour fogszuvasodás elleni hatékonyságát meg lassan 70 év kutató munkája támasztja alá, szemben a mondvacsinált ellenzőkkel, akik logikus, alátámasztott érvekkel nem tudnak előállni. Jelenleg azért háborognak, mert megsértik a jogát, hogy ő beteg akar lenni és a kormány védi a fogait.


Persze vannak fanatikusok, mint sok más helyen (nézd meg lapos föld hívők pl), csak épp az álláspontok sikeres, normális, tényszerű alátámasztásával állnak hadi lábon (mert minek kutatni, komoly milliókat és éveket rászánni egy-egy kutatásra, mikor a google 20 perces kereséssel bárki szakértő lehet bármilyen témában, teljesen felesleges az egyetem, főiskola, stb nem?:) ), de ettől függetlenül megvan a maga oka a fluorozásnak.

2018. márc. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Mondjuk szerintem sem evidens rögtön ez a válasz, mert az állam mióta foglalkozik a fogakkal? Meg ennyi erővel c-vitamint is engedhetnének a vízbe, vagy bármilyen más szervezetünk szempontjából hasznos anyagot. Én azt gondoltam a fluoridot biztos valami víz megtisztítására vagy ilyesmire használják.
2018. márc. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 fotoszintézis ***** válasza:

Ezt még érdemes lehet elolvasni, talán itt még ír valami újat is:

[link]

2018. márc. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egy filmben hallodtam legutobb, amiben a pentagonal uleseztek es az volt a tema, hogy, egy nagyobb tamadas ellen, mit tennenek es idezek: "Felvagyunk készülve észak korea atomrakétaival szemben, fluorozuk a vizünket, de mihez kezünk ha..." stb stb a lenyeg szerintem itt a fluorozuk a vizünketnél, hogy nem arra célzot szerintem hogy ezzel a nep fogat vedik:'D.
2018. márc. 21. 02:01
 9/10 anonim ***** válasza:

Aha, szóval mivel ez egy filmben hangzott el, akkor már biztosan összeesküvés van benne, értem.

Hogy erre még nem gondolt senki.


Csak nem Suicide Squadból van, vagy hasonló "tudományos" filmből ?:D

2018. márc. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy ezel jonn majd valaki h mert a filmben ez volt akkor mar biztos faszsag. De ja abban is hallodtam mar de rengetek mmas helyrol is zenekben stb.
2018. ápr. 2. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!