Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha gyokszi a tanarom?

Mit tegyek ha gyokszi a tanarom?

Figyelt kérdés

Nem szeretnek menni az osztalykirandulasra mert olyan dolgokat szerveznek amiken en nem szeretnek reszt venni es az osztalyban sem vagyok joba senkivel ugyhogy gondoltam nem megyek el es mondta az osztalyfonokom hogy be kell jonnom suliba amig ok kirandulnak es ha nem jovok akkor nem fogadja el az igazolast mert majusban/juniusban senki nem beteg..most mit csinaljak ha nem fogja elfogadni?De koteles elfogadni az ervenyes orvosi es szuloi igazolast nem?

Bocsi ha hosszu lett



2018. márc. 8. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Ha előre szól a tanár akkor nem köteles elfogadni a szülői igazolást. Végül is a tanárnak igaza van. Ha nem mész osztálykirándulásra ami ebben az esetben ugyanúgy órai napnak számít, akkor bizony be kell menned a suliba.
2018. márc. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De ha tenyleg beteg leszek akkor?Volt mar olyan hogy majusban nathaval es hoemelkedessel fekudtem itthol ket napig.

De ha maskor elfogadja akkor is el kell.Hiszen maskor ha hianyzok beviszek egy orvosi igazolas es elfogadja es ez is ugyanez .Es az en dolgom eldonteni hogy megyek e de szo szerint zaklat hogy menjek veluk es az egyik lanynak nem engedi visszavonni pedig meg vissza lehet

2018. márc. 8. 20:23
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
És te már most tudod, hogy pont azon a napon beteg leszel?? Szerinted ki veszi be?
2018. márc. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hat basod lehet akkor lesz mutetem
2018. márc. 8. 20:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem el kel, hogy fogadja. Mi a kizáró oka rá? Semmi. Te nem voltál, de vittél érvényes igazolást. Szerintem nem tehet semmit.
2018. ápr. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!