Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért ilyen igazságtalan a...

Rubardo666 kérdése:

Mért ilyen igazságtalan a tanárom?

Figyelt kérdés

Év eleje van, most jött 4 új tantárgy és föciből írtunk egy fogalmazást órán a föld történetéből és kb 80%-át jól csináltam és áthúzta úgy hogy átszakadt a papír, aztán adott rá 2 darab 1-est adott rá amit ugye elektromos naplóba írt be amit a büdös életben nem lehet onnan kiszedni. Teszem ez hozzá hogy rajtam kívül még a fél osztálynak 1-es lett. Mit

csináljak?



2017. szept. 23. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Ha 80%-a jó akkor nem csinálja ezt. Valószínűleg nagy baromságokat írtál.
2017. szept. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"aztán adott rá 2 darab 1-est adott rá amit ugye elektromos naplóba írt be amit a büdös életben nem lehet onnan kiszedni"


1. Nem elektromos, hanem elektronikus. Nézz utána a különbségnek, különben jön a következő egyes egy másik tantárgyból.

2. Ki lehet szedni. Ha ő is akarja. Ha nem akarja, akkor viszont nem fogja kiszedni.

2017. szept. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Vagy elment a tanárod esze,vagy te húztad ki valamivel nála a gyufát, de lehet, hogy mind a kettő egyszerre, ha amúgy valóban 80%-os dogát írtál. Lehet, hogy csak annyi volt, hogy nem hódoltál be neki, nem nyaltad eléggé a hátsóját. Valaki már ezt is elvárja, és ennek hiányára is megsértődik, és ellenzenvezik veled, mert látja, hogy nem tud "betörni" téged, mint egy paripát. Amúgy lehet akár csoportkarma is, amit előző életből hoztok, pl boszorkánynak kiáltottátok ki előző életetekben, és ő mindenképp szégyenben maradt,s akkor most ez van. De nem feltétlenül ez van egyébként, lehet, hogy ezt a karmát ő most hozza létre, most generálja. Amúgy nem tudom, mennyire jó ötlet, hogy ezentúl minden dogát meg kelljen mutatnia a tanárnak az osztályfőnökötöknek, hogy mire érdemeltetek szerinte egyest. Viszont akkor a következő osztályai is reflexből megszívhatják, mert ha a nyakára jár, megutálhatja az ofőtöket is, de mondjuk, ha egy osztály 75%-a megbukik, akkor nem tudom, mi lesz a tanárral, hogy kirúgják-e, de az az ő sara. De ne jussatok el odáig. Akár kérjetek mindig szorgalmi-lehetőséget ,és legyetek kis buzgók. Önszántatokból is előrelapozhattok a könyvben, és jelentkezhettek kiselőadásra, hogy ti akarjátok megtartani az órát, és akkor ő pihenhetne. Amúgy valahol csak kötelessége megőrizni a dogákat, szóval fogadóórán a szülő oda mehetne reklamálni, akár az összes szülő egységesen, de akkor mindig mondhatja azt, hogy "jaj, bocsi, elfelejtettem, hazavittem azt otthonhagytam". Szóval ez is szívás, plusz megjegyzi, akinek a szülei bemennek fogadóórára , és mégjobban rászáll. Asszem amúgy, lehet, hogy valaki eltört a tanárotokban valamit gyermekkorában. Vagy az is lehet, hogy onnan vette az ötletet, hogy valamelyik tanára annak idején ezt vele is megcsinálta, és bosszút akart állni valakin, és hát pekhetekre ti voltatok kéznél. A tanárotok, ha ez így van, akkor meg unintelligens, és empátiaügyileg is nulla, nem tanult az esetből, hogy ami neki rossz volt, megélte , átélte, ne csinálja mással, mert őneki se esett jól. Meg amúgy simán lehet alacsony is tényleg az IQ-ja. Meg amúgy hát elvileg nincs olyan, hogy valaki rosszindulatú, vagy gonosz, hanem csak olyan van, hogy tudatlan. Szerintem nem is érdeklitek őt, semmi hivatástudata nincs, lehet, hogy soha nem is akart tanár lenni, csak ez jutott neki. Meg szeret visszaélni a hatalmával, és fölényeskedni valaki fölött.
2017. szept. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi 3# válaszóló!

Viszont 2# válaszoló nem a kötekedést hanem választ vártam

2017. okt. 13. 07:59
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#3 válaszolónak igaza van nekem a matek tanárom ilyen agyament
2017. okt. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!