Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha izomlázam van?

Mit csináljak ha izomlázam van?

Figyelt kérdés
Tegnap elkezdtem otthon tornázni és hát megcsináltam 3 × 60 gugolást, 3 x 10 fekvőtámaszt és egyéb gyakorlatokat lábra. Ma annyira fáj mindenem hkgy mozdulni is alig bírok. Mit tegyek?

2018. márc. 9. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
próbálj ma is ugyanennyit
2018. márc. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Várj! Néhány napon belül elmúlik.
2018. márc. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nézz utána, hogy mitől van az izomláz.


Röviden annyit, hogy mozgás után le kell nyújtani az izmokat, amiket dolgoztattál, másnap pedig át kell mozgatni, nem muszáj intenzíven. Ha vársz, akkor 2 nap múlva nagyon fog fájni, utána lassan elmúlik.

2018. márc. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is várj, néhány nap alatt elmúlik, és utána próbálj fokozatosan, napról-napra haladni az edzéssel, mindig többet és többet, nem elsőre lenyomni 2x60-at, mert az izmaidnak sem tesz jót. Esetleg vegyél meleg vizes fürdőt, kend be sportkrémmel.
2018. márc. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2018. márc. 10. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!