Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tegnap kezdtem el gyúrni. Kb...

Tegnap kezdtem el gyúrni. Kb fél órán át csináltam az oldalemelést, és alig érzem, hogy lenne izomlázam. Valamit rosszul csinálhattam, vagy a váll az ilyen?

Figyelt kérdés
Amikor bicepszre edzek, akkor mindig bedurran és eléggé fáj másnap. De a vállnál ez alig érezhető, egy kicsi nyomást alig ha érzek most... Rosszul csinálhattam valamit?
2018. febr. 26. 04:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a 2. sorozat oldalemelésnél már kész vagyok. Vállból csináltad lassan koncentráltan, vagy rángattad a nagy súlyt, hogy lássa mindenki milyen erős vagy?
2018. febr. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"Amikor bicepszre edzek, akkor mindig bedurran és eléggé fáj másnap."


Bár én nemnagyon értek hozz, de lécci mondjátok: NEM EZ a normális!

2018. febr. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ezzel én is így vagyok, szinte sosem érzek másnak izomlázat vállban. Ettől függetlenül fejlődik. Kinek melyik izma hogyan reagál az edzésre...
2018. febr. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az izomláz nem alapfeltétele az izomnövekedésnek viszont edzés közben érezned kéne az adott izmot. Az oldalemelést a terembe járok 95%-a szarul csinálja és legtöbbször egy csuklya gyakorlat lesz belőle, szóval tuti szarul csináltad.


Ne meg minek csináltad fél órán keresztül? 10 perces pihenőidőket tartasz vagy hogy sikerült egy kiegészítő izoláló gyakorlatot ennyi ideig csinálni?

2018. febr. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 BlodDrunk ***** válasza:

Fél óráig mi az istent lehet csinálni oldalemelésből:?

Kiegészítő gyakorlat tolsz 3sorozatot 10ismétléssel például,

az 1perc pihenőkkel 10perc de akkor igen csak lightossan nézve.

Egy teljes test edzés letolható intenzíven 1óra alatt,te meg vállra egy fejre ami egy igen kicsi izom edzel fél órát.


Remélem érzékeled,hogy mi lesz a probléma.

2018. febr. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
1-es, nem járok konditerembe, nem 10 kilóval edzek, hanem csak 4,5-ttel... Úgy edzek, hogy felváltva emelem a súlyt, tehát először jobb kézzel emelem oldalt, majd a bal kezemmel csinálom ugyanazt, hogy amíg az egyikkel edzek, addig a másik pihenni tudjon. Így számítva negyed órát edzek az egyik kézre. És igen, szoktam érezni nyomást a vállamban, meg néha ég is egy kicsit. A nem kötekedő válaszolóknak köszönöm a választ. :)
2018. febr. 26. 10:18
 7/10 BlodDrunk ***** válasza:
Hát ennek sok értelme nincs,az hogy negyed óráig emelgeted attól nem fog fejlődni,ha nincs megfelelő terhelés,ami nem egyenlő azzal ha elfárad az izom akkor nem fog fejlődni.
2018. febr. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem kb 4x1 perc az oldalemelés. Nem csodálkozz ha nem fog fejlődni a vállad
2018. febr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mert?
2018. febr. 26. 21:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert kicsi a súly
2018. febr. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!