Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minek éljek? Nincs már kedvem...

Minek éljek? Nincs már kedvem élni minden rosszul alakul nálam meg tudtam hogy meleg vagyok a tesóm kritizál mindenért le mond azt mongya nekem minek születem meg apum le se szar alíg beszélnek velem minek éljek? Lehet hogy könyebb lene meg ölnimagam

Figyelt kérdés
Úgy érzem valami fölösleges hiba vagyok😢
2018. márc. 10. 22:27
 1/4 anonim válasza:
Tarts ki :)
2018. márc. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy jelenleg úgy látod minden szar, de hidd el ez egy átmeneti állapot. Változni fog.
2018. márc. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Az öngyilkosság nem megoldás!

Ahogy az előbbi válaszolók is mondták kitartás.

Próbáld kerülni tesódat amíg ilyen "agresszív" és hagy időt apukádnak hogy feldolgozza.(jobb lenne ha többet tudnék mert így lehet butaságokat írok):/

Próbálj másra koncentrálni(suli,hobbik....) amik elterelik a figyelmed.

Jelenleg csak ennyit tudok mondani de ha van kedved írj rám és meggyőzlek hogy megéri élni.:)

2018. márc. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne add fel! Tudom, hogy ha mindenki így viszonyul hozzád, ahogyan leírtad, az negatívan hat rád is, de nem szabad feladnod a reményt, hogy minden változni fog. A tesódtól nem szép, hogy ahelyett, hogy támogatna, megértene, de minimum legalább tolerálna, és nem csesztetne, így viszonyul hozzád. Az apád is lehetne oda figyelőbb, de valószínűleg - ha egyikőtökkel sem beszél - meg lehet a maga baja. Nekem sem volt túl jó kapcsolatom az apámmal, és mi sem igazán beszélgettünk... velem csak annyi volt a baja, hogy nem születtem fiúnak, mintha erről épp én tehetnék. Így aztán sosem tudtam megfelelni neki.

Igaza van, aki azt mondta: az öngyilkosság nem megoldás. Inkább keresned kellene hasonló kortársakat, pl. csoportokat a Facebook-on, ha beszélnél olyanokkal, akik ilyenen mentek keresztül, akkor rájöhetnél, hogy nem vagy egyedül! Mert nem vagy!

Semmiféleképpen ne érezd magad hibának, pláne nem feleslegesnek! Csak egyedi vagy, és talán nem felelsz meg a többség elvárt normativitásának, de ez még nem rossz!

Kívül állónak lenni nem könnyű, de meg is edz lelkiekben. Jobbá tehet, és még különlegesebbé.

Én drukkolok Neked, hogy minden jóra forduljon! <3

És ha beszélgetni akarsz, hát akár írj privát. :)

2018. máj. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!