Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudnék "szemgolyó tetoválá...

Hol tudnék "szemgolyó tetoválást" csináltatni? És kb. milyen árban? U. I. :ezzel a tetoválással lehet kontakt lencsét hordani?

Figyelt kérdés

2018. márc. 12. 00:08
 1/5 anonim ***** válasza:
34%

A nyóckerben egy rendes kocsmában ingyen megoldják.

De mért nem nyomatod ki egyenest?


ÉN tuti egyetlen fillért nem fogok rákölteni az orvosi kezeléseidre, mert letiltatom.

2018. márc. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Ez nagyon gondold át. Nálam nincs az a pénz, amiért vállalkoznék ilyesmire. Nem hogy fizetnék érte...

Minek ártani a testednek - főleg csak divatból?

Tönkre megy az magától is előbb-utóbb. Örülj, h. ha - bár csak kontaktlencsével -, de jó a látásod.

Ez szerintem elég kockázatos beavatkozás, biztosan nem mennék bele, mert a hozadéka minimális, inkább hülyének néznek. Kb. 10 éves trend, a hosszútávú hatásait (festék szemre gyakorolt hatása) nem vizsgálták. Fölösleges rizikófaktor az ember egészségére nézve (olyan, mint a dohányzás, pusztítja az embert, 0-ra szükséges, ellenben káros és pénzbe kerül...).

Vagánykodni akarsz? Szerezz diplomát, doktorálj le, beszélj folyékonyan és helyesen 3 nyelvet, keress egy rahedli pénzt, önkénteskedj, segíts a rászorulókon (nem feltétlen csak anyagiakkal, de lelkileg, emberileg).

Adj vért, óvd a környezetet!

Na, ilyesmire fel fog figyelni egy normális ember - bár kérdéses, h. Te kinek az érdeklődését szeretnéd felkelteni. Nem akarsz társas kapcsolatot? Szerinted ez a baromság kinek jön be (azok közül, akik neked bejönnek)?

+ "Szem a lélek tükre." Én az egészséges szemem fehérjét semmi pénzér sem színeztetném át, mert látszik, h. egészséges, tiszta.

[link]

Ilyesmire mondták a nagyszüleim, h. nincs jobb dolgod...

2018. ápr. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
semmi pénzért akart lenni
2018. ápr. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi hasznos válaszokat,várom továbbra is a kérdésemre a nem kioktató hanem valóban hasznos kommenteket , mindössze egyenlőre kíváncsi vagyon nem értem miért kell mindenből az okoskodást kihozni.
2018. ápr. 3. 23:30
 5/5 anonim válasza:
Meglett azóta a tetoválás? :D
2022. okt. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!