Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék suzuki swiftet...

Gombos92 kérdése:

Szeretnék suzuki swiftet vásárolni tudnátok segíteni milyen fajtát vásároljak?

Figyelt kérdés

1literes szuszkát érdemes vásárolni?

Valami dugattyú törésről is hallottam de ez évjáradtól függ ha nem akkor mitől ?

Előre is köszönöm


2018. márc. 12. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezrest nem érdemes, lomha, és sokat is fogyaszt (mármint az 1.3-hoz képest). Nekem egy '99-es, 1.3-as van, és nagyon szeretem. Olcsók az alkatrészek, könnyű javítani, és faék egyszerűségű.
2018. márc. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod és abból mien felszereltségű van ? Vagy mi en felszereltségűt érdemes megvenni?
2018. márc. 13. 00:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Pontosan nem ismerem melyik-milyen felszereltségű. Az enyém pl. egy sima GL, amiben nincs se légzsák, se elektromos ablak, de nincs légkondi sem. Tehát elég fapados. Cserébe viszont egyszerű, nincs sok dolog ami elromolhat benne. Ami viszont elromlik, azt könnyen javíthatod akár te magad is, ha vállalkozó szellemű vagy (csak egy példa, hátsó rugókat otthon is gyerekjáték cserélni, ha rájössz hogyan kell). Ha egy kicsit 'komolyabbat' akarsz, akkor van olyan, ami már légzsákos, és az első ablakok elektromosak.
2018. márc. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!