Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E cigit szeretnék vásárolni,...

E cigit szeretnék vásárolni, de nem tudok róla semmit sem. Tudnátok mondani tapasztalatokat, véleményeket, hol és milyen márkát vásároljak meg?

Figyelt kérdés

3 éve dohányzok, de így már a nyár vége felé belegondolva is félek a téltől! Most nyáron ki lehet menni a teraszra cigizni, de télen a nagy minuszokban már nem lehet. Ezért szeretnék vásárolni télre egy e cigit, mivel a lakásban nem fogok dohányozni. Azt tudom, hogy gyümölcs meg mit tudom én milyen ízesítésűek vannak, de nekem rendes dohány ízesítéső kéne, ha létezik.

Előre is köszönöm a válaszokat, aki építő jellegű választ ír, azt természetesen felpontozom.



2017. aug. 11. 02:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legolcsóbb fajta van (1200Ft volt a komplett szett töltővel). Nekem bevállt, igaz én akkor szívom ha ideges vagyok (pl. vizsgák előt vagy hasonló). Párom korábban nagy dohányos volt, de ő is megvan elégedve vele. Felént a legtöbben ezt a fajtát szívják, nincs vele gond.

Szerintem érdemes kipróbálni a különböző ízeket, de lehet sima dohány ízűt is kapni.

Arra figyelj, hogy később érzed a nikotint. Így sokan azt hiszik, hogy nem hat és többet szívnak mint kellene.

2017. aug. 11. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 köszönöm szépen a válaszodat, le tudnád írni, hogy milyen fajta ez az e cigi amit mondál? :)
2017. aug. 11. 15:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jó olcsó ecigikkel bajlódni, mert később csak fejfájást okoz, de ez csak az én véleményem. Nekem Ego AIO-m van, 10 ezer forintba kerül, nagyon egyszerű és a legjobb kezdő eciginek mondják. A liquidből van dohány ízesítésű és kiválaszthatod a nikotintartalmát is.
2017. aug. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kezdésnek vegyél a trafikban egy olcsóbb szettet, meglátod mennyire jön be, de vagy weboldalról rendelj, vagy trafikban vegyél, nem érdemes piacon venni, meg kínaiban, stb, mert az nem megbízható.

Liquidet, pedig hivatalos weboldalról vegyél, mert ami a boltban van, mind gagyi.

2017. aug. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne olcsó szettel próbálkozz, én is kipróbáltam, de majdnem elment tőle a kedvem. Egy ego aio, ego aio pro, eleaf ijust s, elaf nexgen készülék már jó lehet. Egyszerű, könnyen kezelhető és a nexgen-nek már elég nagy gőze van (ráadásul 3000mah-s akkuja, ami akár 3 napot is simán kibír). Ezek 9-16000 ft között megvásárolhatóak. Dohány ízből az usa mix elég jó, de érdemes legalább 4-5 ízt kipróbálni, aztán magadnak keverni a liqvidet. (üzletben 10ml-es kész ízesített liqvid kb. 1000-2000 ft, de ha magadnak kevered, 2500-3000 ft-ból 100ml-t tudsz csinálni)
2017. aug. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!