Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Star wars birodalom visszavá...

A Star wars birodalom visszavágban, amikor Luke elmegy megmenteni Hant és Leiát, Obi van erőlelke azt mondja, hogy Luke az utolsó reményük, erre Yoda azt mondja, hogy van még más is. De mi az a más?

Figyelt kérdés
Ezt nem értem.

2018. márc. 13. 19:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az a másvalaki lehet Leia, vagy akár Darth Vader is. Ahogy előttem is írták, már Ahsoka és Ezra is szóba jöhet, esetleg más Jedik, ha voltak még... Bár Yoda magára is gondolhatott, ki tudja? :D Na jó, azt nem hiszem. Amúgy ezt a kérdést már legalább másodjára teszik fel itt.
2018. márc. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2018. márc. 25. 15:05
 13/15 anonim válasza:
Darth Vaderre gondolt
2018. máj. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Aanonymus válasza:
A birodalom visszavág 1980-ban lett kész, ezért valószínűleg Leia-ra gondolt Goorge Lucas, akkor még nem létezett Smoke, még gondolatban sem!
2018. júl. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Valamelyik Star Wars könyvben olvastam nem rég, hogy Yoda nagymester eredetileg Leia hercegnőt akarta jedi lovagnak kiképezni. Obi Wan Kenobi mester unszolására vállalta csak Luke kiképzést. Így szerintem Leia hercegnőre gondolt.
2018. júl. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!