Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Star wars birodalom visszavá...

A Star wars birodalom visszavágban, amikor Luke elmegy megmenteni Hant és Leiát, Obi van erőlelke azt mondja, hogy Luke az utolsó reményük, erre Yoda azt mondja, hogy van még más is. De mi az a más?

Figyelt kérdés
Ezt nem értem.

2018. márc. 13. 19:38
1 2
 1/15 belapus ***** válasza:
Elképzelhető, hogy arra gondolt, ami a következő részben kiderül.
2018. márc. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%

Ez az egyik lezáratlan szál. Utalhat Leiára, de egy random Jedire is.

Meg van aki úgy értelmezi azt, hogy "ő az utolsó Jedi", hogy ezt Yoda csak azért mondja, h Luke ne lezdjen el más után futni segítségért, és egyébként még simán lehetnek Luke-on kívül Jedik...

Csakhogy a Disney elkaszálta a Thrawn trillógiát (-_-)

2018. márc. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Akkoriban mikor ezek a filmek készültek Yoda valószinűleg Leiara gondolt.


SPOILER!!!

Azonban most már egyre inkább úgy érzem hogy mivel Yoda nem mondott konkrétan nevet ezért simán bővíthetik ezt is. Hiszen Ezra vagy Ashoka is lehet most már.

2018. márc. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%
És Rey is, csak ő még nem született meg akkor. Amúgy ja Ahsoka simán, hisz a Rebels utolsó percei már az endori csata után játszódnak. Ezra meg Snoke lesz szerintem.
2018. márc. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ezra nem lehet Snoke... istenem, már herótot kapok ettől :D


Egyrészt, Snoke nem ember! Ez már teljességgel kizárja, hogy Ezra legyen!


Másrészt, ha Snoke esetleg mégiscsak ember lenne, akkor hogyan lett egy 165 centis gyerekből egy alsó hangon is 2 méteres rondaság? És itt a hangsúly nem a rondaságon van, hanem a magasságkülönbségen

2018. márc. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

1. Snoke miért ne lehetne ember? Láttad te Palpatinet hogy nézett ki miután visszakapta a saját erővillámait? A sötét oldal amúgy is torzzá tesz. Snoke mind magasságra, mind testalkatra teljesen humanoid, mindössze az arca deformálódott, de az szerintem magyarázható. Ki tudja mik történtek vele azalatt az 50 valahány év alatt.


2. Ezra még szinte gyerek a Lázadókban, a gyerekek, fiatalok pedig szoktak nőni.


3. Szerinted mi értelme lett volna Ezrát Thrawnnal együtt "eltüntetni" az ismeretlen régiókba, és miért fejeződne be a Rebels úgy hogy (Spoiler aki még nem látta) Ahsoka és Sabine a keresésére indulnak (azaz tuti él)? Meg úgy alapjáraton minek kellett volna akkor Ezra és a karakterének teljes története, körítése, ha a végén szimplán eltüntetik?


Persze simán lehet Darth Plagueis is, de Ezra is elég kézenfekvő lenne.

2018. márc. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

1. Mert mondjuk ez teljesen hivatalos, KÁNON információ, hogy Snoke nem ember?


2. Ezra 18 éves a Lázadók végén. Aki 18 évesen 165 centi, az életben nem fogja elérni a 200-at, de még a 170-et sem. Azért gondolkodjunk már egy kicsit.


3. Hol mondtam én olyat, hogy Ezrától örökre búcsút vettünk? Azért mentették meg, mert még akarnak kezdeni vele valamit.


De Snoke 100%, hogy nem Ezra. Pont. De felőlem tagadhatod tovább a tényeket, nekem mindegy.


Egyébként, Ezra akár lehet Snoke másik tanítványa is, mert ezt is tudjuk, hogy volt neki. De ezt is kizárnám, mert Ezra már eléggé elutasította a sötét oldalt.

2018. márc. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Azt helyesen írtad, hogy Snoke-nak teljesen humanoid külseje van. Csakhogy a humanoid nem embert jelent, hanem emberszerű lényt. És ahogy a Wookiepedia is mutatja, Snoke faja: Humanoid alien!
2018. márc. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen, humanoid, de a humanoidok közé tartozik az ember is. Amúgy hol írták le expliciten a kánonban hogy Snoke tuti nem ember? Mert én eddig hivatalosan csak a humanoid verzióval találkoztam, ahova az ember is bele tartozik. De oké, akkor ne legyen Ezra, én amúgy is inkább Plagueis felé hajlok... Vele minden egybevág.
2018. márc. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Humanoid ALIEN! Tehát idegen lény.


Egyébként pedig az Ébredő Erő regényváltozatában. Emellett pedig számtalanszor beszéltek erről a készítők is

2018. márc. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!