Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Le lehet küzdeni a szorongást?

Le lehet küzdeni a szorongást?

Figyelt kérdés
Már nagyon kicsi korom óta szorongós vagyok. Próbáltam leküzdeni, de később mindig újra előjött. Nem tudom miért van az, hogy szorongok emberek között. Már nagyon le szeretném küzdeni, de egyszerűen nem megy.

2018. márc. 16. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Le lehet küzdeni szakorvos segítségével. El kell menni pszichológushoz.
2018. márc. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Voltam pszichológusnál többször is, de ők azt azt mondták, hogy nem kell mennem mert nincs semmi problémám.
2018. márc. 16. 13:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ezek segítettek: apró célok, apró örömök, sport és magnebé.
2018. márc. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért szorongsz mert úgy fogod fel a körülötted nyüzsgő világot, hogy szorongást okozzon. Meg kell változtatnod a felfogásod és felépíteni az új szellemi gépezeted. Értékrendet, világképet, énképet és ezeket egy új filozófiába huzalozni. Olvass a témában. Még segíthetnek önismereti tesztek is az önbizalmad helyreállításában.
2018. márc. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!