Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak nekem van ilyen keves...

Csak nekem van ilyen keves anime fan ismerosom? 14f

Figyelt kérdés
Szooval..4 animes ismerosom van.Abbol csak egyet ismerek szemelyesen.Es igazabol nem mindegyikkel beszelek mindennap.csak velem van ez igy?:/
2018. márc. 16. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel egy szubkultúráról van szó, normális hogy kevés ember nyitott rá. Sokan fel sem merik vállalni mert szégyellik, úgyhogy személyesen legfeljebb úgy találkozhatsz ilyen emberekkel ha ugyanolyan közegbe/társaságba/eseményekre jársz ahol nyíltan foglalkoznak a témával, vagy annyira a bizalmába kerülsz valakinek hogy fel meri vállalni előtted, ha esetleg nem tette volna.
2018. márc. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Juru ***** válasza:
Nekem egy sincs. Mármint vannak olyan barátnőim (vagyis csak kettő, részletkérdés), akik már láttak/belenéztek egy-két animét/animébe, de olyan akivel el is tudok róla beszélgetni, olyan nincs.:( Az első kommentelővel pedig egyetértek, eléggé elítélnek az emberek minden ázsiai származású dolgot, csak mert más a kultúrájuk, ami elég szomorú.(Mármint hogy elítélik őket)
2018. márc. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem örülj neki, hogy legalább van 4 :) Nekem 1 volt, de "leszokott" róla. Szóval most egy sincs. De szerintem sokan így vannak vele.

14l

2018. márc. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!