Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 14 évesen, pénz keresés,...

14 évesen, pénz keresés, hogyan lehetne megvalósítható?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. Szeretnék pénzhez jutni, szám szerint 22000Ft-hoz. Hogy mire költöm, magán ügy lenne, de elmondom, hogy ne azzal piszkáljanak, hogy biztos drogra, cigire kell... Kosárlabdázom már egy jó ideje és már jön szét a kosaras cipőm. Le szeretném cserélni, viszont ez nem olcsó dolog, ha egy rendes minőségűt szeretnék. A szüleim nem tehetik meg, hogy ennyi pénzért vegyenek nekem valamit. Az iskola mellett milyen lehetőségeim vannak a pénz megkeresésére? Tudom, még kiskorú vagyok, de ha készítek valamit és eladom, az például szerintem legális.(Ha tévedek bocsi.) Programozni tudok, de senkinek nincs ilyenre szüksége. Mit tehetnék? Az említett kézműveskedésre visszatérve, nem hiszem, hogy tudnák akár mi rendes dolgot előállítani! A normális válaszokat megköszönöm, trollok hanyagoljanak!

#pénzkeresés #kiskorú #kiskorú pénzkeresés
2018. márc. 17. 15:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A hülye tudja. Igen.

Az okos, meg tud keresni pénzt.

2018. márc. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ja.

csak aztán a szülei házát viszik el a feje fölül.

2018. márc. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az építő jellegő hozzászólásokat! Tudom kortársaim sokat kérdeztek ez iránt, de gondoltam felteszem a kérdést, hátha jön egy jó válasz ami bevállhat. Mily érdekes és meglepő, hogy pár megjegyzés, egy kis utalgatással engem szid, ha lehet ezt a szót erre használni. Orbánnak pedig nehezen csinálnák gyereket férfi nemű létemre. Azért kössz a rendkívül informatív hozzászólást. :) Továbbra is meghallgatok minden segítséget, viszont az arrogáns fogalmazást kerülni szíveskedjék. Köszönöm. 14/F
2018. márc. 18. 22:08
 14/15 anonim ***** válasza:

"ha készítek valamit és eladom, az például szerintem legális."

Egy bizonyos szinten még igen: ha alkalomszerűen csinálod.

Tehát NEM kereskedelmi céllal.

De mi az, amit megvesznek tőled, és ilyen drágán?


"Ha tévedek bocsi."

Az a baj, hogy ilyenkor nem "bocsi" van, hanem jön az adóhatóság, és egy súlyos bírság a szüleidnek.

Ennél azért jobban járj utána a témának.

2018. márc. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
A bocsi nektek szólt, ha esetleg rossz az én elgondolásom, hiszen még nem csináltam semmit nemde? :) Nem is arra gondoltam, hogy egy dologgal jönne össze a 20000Ft. Azért köszönöm a véleményt, építő jellegű volt!
2018. márc. 20. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!