Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem ezeket a...

Hogyan kezeljem ezeket a helyzeteket?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel általában csak akkor beszélek amikor szüksége van rám , valami gond van otthon vagy egyéb problémája akad amit nem tud hirtelen valakivel megbeszélni. Kicsit zavar hogy csak ilyenkor talál meg, de nem akarom elküldeni vagy lebaszni érte mivel akkor én lennék " a rossz gonosz " aki összetörte a lelkét. Tudni kell hogy hihetetlenül instabil személyiség az illető. (+ Azért se akarom megbántani mert bejön ;)
2010. jún. 10. 14:57
 1/3 Réti bubuzér ***** válasza:
Találj ki egy jó ürügyet: "Bajban vagyok, ha nem szopsz le mostazonnal, kidurran a lépem" vagy valami ilyesmit :D
2010. jún. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
de hát ez azt jelenti, hogy bízik benned, hogy számít rád. egy ilyen lelkizős beszélgetés a legjobb alkalom arra, hogy összejöjjetek. Sok sikert!
2010. jún. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem jó alkalom szerintem...

Elmondja a gondját baját, aztán várja hogy bólogassak rá majd lelép... Ez nem beszélgetés, eléggé egy oldalú a dolog

2010. jún. 10. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!