Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem ezeket a helyzeteket? Van esély arra, hogy hosszútávon működjön ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Egy hónapja vagyok együtt a pasimmal. Elég sok dologban különbüzünk, másképp gondolkodunk. Kicsit úgy érzem, hogy ő "bunkó" velem néha. Például nem kaptam tőle semmit valentin napra, meg még egyáltalán. Ami nem is olyan nagy gond de azért mégis udvariatlanság. Mivel messze lakunk egymástól elég nehezen tudok benne megbízni is, főleg ha bulizni megy nélkülem. Nehéz tolerálnom az ilyen helyzeteket. Persze eddig még sikerült de azért nagyon zavar. Minketten elég erős egyéniségek vagyunk. Szeretném ha kicsit többet és jobban figyelne rám.
2010. febr. 16. 15:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha nem bízol benne,akkor mégis mit vársz?

Amúgy azon,hogy nem vett neked semmit egy hónap után,szerintem nem kéne fennakadnod.Ez szerintem már csak a kifogások egyike.

Távkapcsolat csakis akkor működik,ha meg tudtok bízni egymásban...ez nektek nem megy.És ami nem megy,azt nem kell erőltetni :) Ezért szerintem az lenne a legjobb,ha végiggondolnád,hogy mennyire fontos neked ez a kapcsolat,mert ennek így semmi értelme.

Sok sikert :)

2010. febr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!