Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért kezdtem el ezektől a...

Miért kezdtem el ezektől a dolgoktól félni?

Figyelt kérdés

A természet feletti dolgoktól, az idegenektől, az annunakiktól, a szürkéktől stb.

Kb 2 hete járok ezeknek a dolgoknak után és valahogy elkezdtem rettegni hogy ha tényleg léteznek e, mikor jönnek. Már néha azt látom hogy itt vannak az ágyamnál. Normális válaszokat várok. Segítsetek!!!



2014. márc. 26. 21:43
 1/8 anonim válasza:
Szia! Néztél mostanában ilyen filmet? Mert lehet attól. Amúgy pedig, próbálj másra gondolni, vagy keress pozitív természetfeletti dolgokat. Azoltól nem fogsz félni, és lesz egy pozitív benyomásod.
2014. márc. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia itt a gyakornok is olvasgattam ilyen kérdéseket és válaszokat. A national geographicon hétvégén

Milyen pozitív természetfeletti dologra gondolsz?

2014. márc. 26. 21:52
 3/8 aculluca válasza:
nekem is élénk a fantáziám, vannak esetek mikor én is elmerülök olyan dolgokban gondolatokban amik kifejezetten nyomasztóak, de aztán eszembe jut hogy stop.a félelem az illúzió amit mi kreálunk.nem látod csak sokkolod magad tök fölöslegesen.nem kell amúgy sem ilyet olvasni
2014. márc. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ok. 2 eset van.


1. Nem léteznek. Akkor nincs semmi gond, ugye?

2. Léteznek. Valószínűleg nem az a fő céljuk, hogy téged likvidáljanak, de ha mégis... just fken punch dem in da fays man

2014. márc. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4. igy van
2014. márc. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Először is, ha vannak, akkor szarnak az emberek fejére... "idéző jelben mondtam :) " Nyugodj meg túl sok ember van a földön, hogy pont téged pécézzenek ki... :D
2014. márc. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem tudom. Pozitív természetfeletti dolog...Ha hívő vagy, akkor az, esetleg valami film amiben ez pozitív színt kap. De ha léteznek is, igazuk van az előttem szólóknak. A Föld fiatal és kicsi, nem valószínű, hogy bárki is célpont lenne rajta.
2014. márc. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 jonatán11 válasza:

mindenki fél valamitől,valóban léteznek "földönkívüliek" de ne félj.mindenkinek vannak őrangyalai és azok segítenek,megerősödött benned a félelem szelleme ezt le kell győznöd.

[link] ez segít,olvasd el és gondolkozz rajta lelki szemekkel.nincs mitől félned 2 életed van egyik a test másik a lélek a testet el lehet pusztítani de a lelket azt nem.ha meh@lsz akkor 2 helyre mehetsz egyik a menny a másik a pokol.olvsad a bibliát(ne katolikust)

2014. máj. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!