Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak szerintem idegesitő a...

Csak szerintem idegesitő a TheVR srácok streamjében gyakran szereplő "Azmo"?

Figyelt kérdés
Szerintem eléggé idegesitő, ha játszanak egy játékkal és lelövik, akkor mindig a készitőket meg a játékot szidja, pedig csak szimplán béna. Nagyon gyerekes és én már a streameket sem szivesen nézem ha Azmo is szerepel benne. Ezekkel a gyerekes beszólásaival nagyon nagyon fel tud engem idegesiteni. Amikor streamel folyamatosan szidja a nézőit a feltett kérdéseikért, stb... Ha pedig éppen nem streamel, bekontárkodik mások streamjébe pl. Nessaj, és ott is oltogat mindenkit a chaten. Tiszta nevetséges...

2018. márc. 20. 15:53
1 2
 11/11 anonim válasza:
41%
Szerencsére VR-os srácok rájöttek, hogy Azmo csak kihasználta őket. Mundjuk én az első pár adásnál rájöttem. Főleg amikor elég keményen nyalt az Azmo Pistinek live-okban.
2021. jan. 26. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!