Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pincèrek. Felvettek egy...

Pincèrek. Felvettek egy étterembe dolgozni. Csak az a baj pl mikor beült 8-9 fô és felvettem a kaja rendelést mire a végére érek. Bekeverem hogy ki mit kért. Hogy csináljam hogy jò legyen?

Figyelt kérdés
Egyèbkènt nincs pincér végzettsègem.pultoztam régen egy presszóban de egy étterem ugye teljesen más.
2018. márc. 20. 16:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Mi lenne ha felírnád mint más
2018. márc. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Fel kell írni.

Nevezd ki az asztal egy pontját, az az 1. vendég.

Aztán a többi az óra szerint.

2018. márc. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Egyes válaszoló te nagyon okos.felirom a rendelést csak ott nem állok le irogatni h kislány ezt kért bácsi ezt stb.csak felvezetem a papirra simán az ételeket.csak az a baj hogy mikor sokan vannak ugye az ember nem tud ezer felè szakadni és mindent megjegyezni.és kb mát a 16-ik óra végén azért nincs az eszem a topon.sajnos ilyen hosszan kell dolgozni.és azért ehhez kell állóképesség is.bár te ezt biztos tudod ha ilyen okos vagy.és ne gyere azzal hogy akkor dolgozz mást.sajnos most csak ez van
2018. márc. 21. 20:42
 4/16 anonim ***** válasza:
Felírod. Kiviszed. Odaérsz majd fenhagon sorolod az ételeket. Mindenki jelez amikor a sajátját hallja. Így szokták. Azért nem olyan bonyolult
2018. márc. 22. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Eléggé köcsög módon válaszoltál az 1-es válaszolónak. Korrekt tanácsot adott. :)
2018. márc. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Minek akarod megjegyezni ki mit kért???? Hulye vagy? :D kimész az asztalhoz: elis készültek az ételek, kinek adhatom a borjúbécsit?

Tadam... ennyire egyszerű!! Nem is tudom hogy gondoltad hogy ezt mind meg kell jegyezni, hat nem computer vagy

2018. ápr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hüj.. vagy te maximum.te nagyon értelmes.nem kell ide irni ha csak ennyit tudsz.ismeretlenül lehü...èzni másokat te nethuszár.
2018. ápr. 6. 06:14
 8/16 anonim ***** válasza:
De ne haragudj meg ha ennyi eszed nincs...bocsi hogy le hulyeztelek mert az sem jo rád mert ezt még a hulye is tudja... mit gondoltál memoriakartyat ultetnek be?
2018. ápr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Jelentve vagy.csá.
2018. ápr. 7. 22:42
 10/16 anonim ***** válasza:
54%
Húha biztos megijedt. Ilyen hüle kérdéste mégis mit vársz?
2018. ápr. 8. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!