Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a magyarságról...

Mit gondoltok a magyarságról és Magyarországról? Szerettek magyarok lenni? (Miért nem? ;Miért? )

Figyelt kérdés

Nem a politikára gondoltam...

Úgy általánosságban a magyar népről.

Köszi a válaszokat!

U.i.: Bocsánat a helyesírási hibákért!



2018. márc. 20. 16:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem tettem semmit, hogy magyar lehessek, mert siman csak ide szulettem, mit lehet ezen szeretni vagy nem szeretni? Ez van, ezzel kell egyutt elni.
2018. márc. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
7%
Nincs össze hasonlítási alapom, de abból amit az interneten látok, szívesebben élnék amerikába vagy kanadába. Kanadáról csak képeket láttam. Magyarorszagot nem találom szépnek. Szegeny lepusztult, koszos, büdös. Az emberek mindig problémáznak. Mondjuk a nyelvet szépnek találom. De feleslegesen bonyolult. Angol nyelv jobban tetszik.
2018. márc. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#1 igazad van abban hogy nem tehetünk arról hogy hova születünk de lehet szeretni vagy nem szeretni akár hiszed akár nem


#2 köszönöm a válaszod!

2018. márc. 20. 17:11
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
A szomszéd kertje mindig zöldebb.
2018. márc. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van 😂
2018. márc. 20. 20:30
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy szeretek- e magyar lenni, az valóban megválaszolhatatlan, hiszen nem tudom milyen érzés mondjuk, angolnak, franciának, vagy éppen nigériainak lenni. Viszont itt élni szeretek és nem igazán tudnám elképzelni máshol az életem.
2018. márc. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

a többi hozzászólás után lehet, hogy nincs alapja, de én büszke vagyok a magyarságomra


persze ez nem párosul más népek lenézésével, de ugyanakkor kisebbrendűségi érzés sincs bennem


sőt, hálás vagyok az őseimnek, akik erőfeszítése révén lehetek ma itt otthon

2018. márc. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
42%

Nem a magyarokat nem szeretem, csak a magyar emberek többségét.


Irigyek, logikátlanok, buták, nem hisznek senkinek és semminek amíg nem tapasztalnak, kiröhögik, elítélik azt aki másképp csinálja a dolgokat, még akkor is ha jól csinálja. A legbosszantóbb h végig se gondoljak h a másik dolog is lehet h jó...


Ha valami nem működik, nem tesznek semmit azért hogy jobb legyen. De szídni meg panaszkodni nagyon tudnak.


Senkivel nem foglalkoznak csak magukkal. Ha valamit tenni kellene h a másiknak jobb legyen, mégha nem is megeröltető a dolog azt mondják : 'nem az én bajom'


Külföldön pl. Nem h segítenék egymást mint az összes többi nép...Mindenki távol van a családjától, a szeretteitől, egy másik kultúrában, alapból lelkileg megviseli az embert de még a magyarok rátesznek egy lapáttal azzal h kitúrják egymást a munkahelyekről, vagy ha ez nem is sikerül próbálnak ok nélkül egymás alá tenni. (ez saját tapasztalat is 2 különböző munkahelyről és több magyar ismerősöm is mesélt ilyet).

Persze itt is mások dolgával vannak elfoglalva nem a sajátjukkal.


Természetesen nem minden magyar!!! Sok barátom van akikre ez egyáltalán nem igaz, de sajnos az átlagra nagyon is illik...

De ezeket csak akkor vettem észre mikor a 2. évet töltöttem külföldön. Azaz ekkor voltam kepes beismerni hogy valóban ilyenek...

2018. márc. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 😁 nagyon jól leírtátok az igazságot!
2018. márc. 21. 21:45
 10/15 anonim válasza:
Primitív, birka népség. Szar a sorsuk de semmit nem hajlandóak tenni ellene.Aki kiáll magáért,nem hagyja magát kihasznàlni,megalázni azt rendszerint eltapossák,kifúrják. Összefogni abszolult nem hajlandó egyiksem,csak a háttérben ugatni amit már nyilvánosan nem vállalnak fel. 120-140 ezer forintokért a belét kidolgozza mindenféle életcél nélkül belekényelmesedik egy megszokott szar munkába,csak a cigi,pia ,kávé legyen meg a többi nem számít. Nincs élete ,hobbija, normális kapcsolata többségének,nem számít mikor megy haza bármeddig gályázik ,megalkuszik akkor is ha úgy beszélnek vele mint egy utolsó rabszolga kutyával mert "jobb mint a semmi". Életképtelen népség akik a magukat valamire tartó,életcéllal rendelkező honfitársaikat is húzzák magukkal a süllyesztőbe..
2018. márc. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!