Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a magyarságról...

Mit gondoltok a magyarságról és Magyarországról? Szerettek magyarok lenni? (Miért nem? ;Miért? )

Figyelt kérdés

Nem a politikára gondoltam...

Úgy általánosságban a magyar népről.

Köszi a válaszokat!

U.i.: Bocsánat a helyesírási hibákért!



2018. márc. 20. 16:45
1 2
 11/15 nemdogma válasza:

Szégyen amit itt firkáltok !


Én több más nemzet fiával beszéltem, és egyáltalán nem ez a véleményük rólunk. Sőt.

Arra meg konkrétan rákérdeztem, hogy mi egymással furkálódóak vagyunk. Erre a válasz az volt, hogy el ne képzeljem már, hogy őnáluk nem ez megy. Pontosan ugyan azokat a hibákat sorolták el mint az itt saját nemzetüket lealázó majmok.


És érdekes szeretnek bennünket, nagylelkűnek humorosnak, nagy történelmi hagyományokkal rendelkező nemzetnek tartanak bennünket.


És nagyon szépnek látják Budapestet, és Magyarországot.


Nem csak magatokból indultok ki, és ti vagytok ilyenek ?


Szerintem nagyon is lehet, mert minden országban van sok nyomorult, mint ti.

2018. márc. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó! Én egyátalán nem mondtam hogy nem szeretem Magyarországot! Tény hogy van igazság a többi commentben is és a tiédben is...!

2018. márc. 29. 22:45
 13/15 anonim válasza:
Utolsó : az a szégyen ami te vagy. Saját sorsotok nem érdekel,szartok egymasra,utcan atleped azt aki rosszul van a SAJÁT honfitarsdat de mégis vered a f. szod a nagy magyarságodra.
2018. márc. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Primitív szar vagy mint a legtöbb magyar..Senki nem mondta h nem szép Budapest,itt a fajtád mentalitásával van a gond.Érdekes én akárhol jártam ,mindenhol normálisak,segítőkészek voltak az emberek,itt meg az első aluljáróban megtámadtak.
2018. márc. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 nemdogma válasza:

13-14 válaszoló.


Aki elolvasta a kedves kis hozzászólásodat, már mindenki láthatja, hogy ki is a "primitív szar"


Köszönjük leleplező írásodat, hálás vagyok érte.


Persze azzal azért tisztában vagyok, hogy ezt a szemembe nem mernéd elmondani, mert te csak egy kis nyuszibögyörő vagy.

De hát az ilyen lelki és szellemi szinten élő embereknek, ez jutott. Az arcnélküliség.


szép napot

2018. ápr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!