Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vers keresésben valaki segítene?

Vers keresésben valaki segítene?

Figyelt kérdés

Keresek egy régi verset... Egy szomorú vers,s az alábbi "kulcsszavak' vannak benne:

csak egy játékszer vagyok a sötét szobában,magányra ítélve, füsttel száll,bohóc...


Ennyi jut eszembe róla... kb 7-8 éve találtam valahol...

Valakinek nem rémlik??



2018. márc. 20. 20:04
 1/1 A kérdező kommentje:
Tán játékszer vagyok, egy elhagyott szobában, egyedül maradtam a fekete homályban. Kinőttek belőlem, rámuntak, eldobtak, szívemet kitépték, szárnyaim elkoptak. Elhagyott bohócként szemétbe kerültem, összetört tárgyakkal a múltba merültem. Vár reám pusztító, kénköves kemence, s tudom, hogy nem veszel újra a kezedbe. Égek a szeméttel, régmúltról álmodok, fekete füstként egy kéményen távozok. Fekete koromként szállnak el álmaim, szél viszi messzire elhamvadt vágyaim. Elpusztult, kiégett az egész életem, elhagytak, eldobtak, ez lett a végzetem. Elhagyott játékszer, kit soha nem szerettek, akit a kukába, szemétbe vetettek. Aki csak füstté lett a szélnek szárnyain, akinek a bánat, úrrá lett álmain. Mi maradt belőlük? Hamu és emlékek. Álmai helyére új álom nem lépett. Buta kis bohócként álmait kereste, de rájött, hogy igazán senki sem szerette
2018. márc. 20. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!