Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehetek szinkron hang?

Hogy lehetek szinkron hang?

Figyelt kérdés
Az elnne a kérdésem hogy hogy kezdejem el a szinkroniuálást?az osztály társaim azt mondják iszonyat jó hangom van hozzá.rengeteg féle hangot tudok kiadni az egész lányostól kezdve fura szörnyeken át egész a mély férfi hangig.14 éves vagyok viszont nem tudom hol kezdjem egyáltalán vannak meghallgatások?ti mit tanácsoltok?
2018. márc. 21. 19:59
 1/10 anonim válasza:
63%
Te hagyd ezt a fenébe. Írni se tudsz.
2018. márc. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz valami "JÓ"tanácsot adni akkor inkább húzz innen.mindenki hibázik,jaj istenem egy kettő hiba van benne és,akkor mi van,te is hibázol nem?
2018. márc. 21. 20:05
 3/10 anonim válasza:
Most mutálsz öccse a herédben a férfihormonok dolgoznak Egyszer mélyen dõrmögő Egyszer kisfiús lányos hangod van... szerintem heréltesd magad És Akkor Az utadat járod te fiú... :)
2018. márc. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Őőő ez beteges
2018. márc. 21. 20:41
 5/10 A kérdező kommentje:
Amúgy meg a ez a két dolog teljesen más.az hogy tudok magas hangot is kiadni teljesen más mint hogy nem szándékosan le fel ugrál a hangom.egyik direkt a másik meg nem
2018. márc. 21. 20:43
 6/10 anonim válasza:

Nem hiszem

Az Összes fiút herélni kéne Ugy Az igazi Nincs ertelme hordanod a labad között

2018. márc. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Egy acél betkos csimma azt Kész is van Csak Egyszer fáj semmi Bajod nem Lesz nem áll fel roszkor nem leszel kanos mint Az Összes többi ... Ne haragudj hogy kivetitem rád a férfi gyülöletem... De Anig atmenrti fázisbsn vagy kisfiiubol Nagy fiuvá addik jo Xdxd

By 15/l

2018. márc. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez akkor is elég bizar.azért én 14 évesen nem vagyok annyira kis fiú főleg nem a te 15 éved hez.de akkor ennyi erővel te is csak egy kislány vagy.egyáltalán miért utálod ennyire a fiúkat?mi lesz veled később
2018. márc. 22. 06:50
 9/10 anonim válasza:
Mert Az Összes Csak azt akarja kangörcsös Az összes
2018. márc. 23. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ha valki tud normális választ adni nem pedig azt hogy miért NEM lehetek azt megköszönném.
2018. ápr. 8. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!