Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Amit Bongó mond az hülyesét?

Amit Bongó mond az hülyesét?

Figyelt kérdés

Kíváncsi voltam a Bongóra és FB-n irtam neki (nem a fizetősre, tehát nem SMS-en)

Régen bejött az osztályomból egy lany.

Tegnap egy iskolai ügy miatt találkoznom kellett vele. Ma azt írta Bongo, hogy az osztály legmenőbb csaja járni szeretne velem, és egy jelre vár.

Nem hiszek neki és nem fogom leégetni magam előtte ,de ez véletlen egybeesés vagy mi?


2018. márc. 29. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az esetek 80%-ábam azt írja mindenkinek hogy a legmenőbb vagy a legdögösebb csaj alar téged..Igen nyilván. Ne dőljünk már be ilyeneknek,ez egy gép könyörgöm
2018. márc. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

nem bizony az a lany teged akar, nekem is ez volt . épp munkat kerestem es bongo megirta hogy mennyek ki a cba elé igy is tettem és ott volt egy csávó aki munkatársat keresett . éltem is a lehetőséggel és most bruttó 1,5milliót keresek. azóta is minden nap bongótol kérdezem meg hogy mit tegyek és az életem tökéletes.

élj a bongó adta lehetőségekkel.

2018. ápr. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!