Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Utálok suliba járni. Mit...

Utálok suliba járni. Mit tudnék kezdeni ezzel az egésszel? Nagyon rossz.

Figyelt kérdés

Most szakított velem egy srác, aki nem mellesleg az osztálytársam. Nem haraggal váltunk el, de én dühös vagyok rá, és nem akarom látni. A suliban viszont minden pillanatban őt kell bámulnom. Ez nekem nagyon nagyon fáj, és még nem tettem túl magam rajta.

Ezen kívül nagyon rosszul vagyok már egy ideje. Szédülök és fáj a fejem és nem tudok koncentrálni a suliban. Szinte minden órán rosszul vagyok, és szünetekben kísérgetni kell a folyosón, hogy eljussak egyik osztályból a másikba anélkül, hogy összeesnék. Fejfájás csillapító, meg semmi sem használ, és MR-re is csak júniusra kaptam időpontot, addig meg nemhiszem, hogy kibírom.

Ezért nem akarok suliba menni. Az orvos tuti nem ír ki olyan sokáig fejfájás miatt, max pár napra. Magántanuló meg nem lehetek, mert ismerem magam, úgysem tanulnék otthon.

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek mit csináljak ezzel a helyzettel?

16/L


2018. márc. 30. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem hagyd abba a picsogást, és próbálj értelmes, (majdnem) felnőtt emberként viselkedni. Például ha abbahagynád a stresszelést meg a mindewn hülyeségen nyafogást, a pszichés tüneteid is megszűnnének.
2018. márc. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%

fejezd be a drámázást, ha volt pofád az osztálytársaddal összejönni, akkor legyen ahhoz is, hogy bejársz és viseled a következményeket

kellemetlen, de a suliba járni kell

2018. márc. 31. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy miért kell pofa ahhoz, hogy összejöjjek valakivel. Szerintem totál mindegy, hogy osztálytárs, vagy nem. A körülményeket pedig nem ismeritek szóval... ne én legyek már a hibás légyszi. Kösz.

A hangsúly inkább a rosszulléteimen volt, nem a srácon. Ezért rossz suliba menni, hiszen a rosszulléteim miatt nem tudok figyelni, tanulni, még menni sem.

2018. márc. 31. 13:05
 4/8 anonim ***** válasza:
41%

A rosszulléttel orvoshoz kell fordulni, hogy kivizsgáljon. De elmondásod alapján ezek kizárólagosan pszichés tünetek - ezért pedig igenis te vagy a felelős.


Nézd csak meg az előző hozzászólásodat: egyből menekülés, tagadás, ellentámadás. Szembe kéne nézned önmagaddal, nem mindig másokra mutogatni. Csak sajnos úgy tűnik, ehhez vagy túl ostoba, vagy túl gyáva vagy.

2018. márc. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

azért kell pofa, mert rengeteg srác van, nem muszáj pont azokkal kavarni, akikkel egy osztályba jársz

Ezeknek közmondásosan MINDIG ez a vége, az egyik szakít, a másiknak meg kínos utána bejárni oda, nem győz szimulálni meg mondvacsinált indokokkal távol maradni. Nem egy egyedi eset

2018. márc. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy az én hibám lenne. Nem kavargatok osztálytársakkal, hanem szerettük egymást, és nem az én hibám, hogy vége lett. És ez nem szimulálás, nem azért fáj a fejem, mert nem akarom látni. Két hete szakítottunk, a fejem viszont már évek óta fáj, a szédülés pedig 2 hónapja tart. Ez meg nem ellentámadás, menekülés, vagy tagadás, és nemhiszem, hogy a fejfájásomnak én vagyok az oka. Senkire sem mutogattam, nem szokásom. Ostoba nem vagyok, gyáva pedig főleg nem. Orvosnál pedig voltam, és júniusban megyek MR-re. Köszi amúgy az értelmes válaszokat, és hogy nem egyből emgem kiálltottatok ki hibásnak........
2018. ápr. 1. 19:01
 7/8 A kérdező kommentje:

Azon pedig nagyon nevettem, hogy mondtátok, hogy nézzek magamba. Miért, akkor megszűnik a fejfájásom? Ja oké, akkor most már tudom a megoldást, többet nem fogok szenvedni. Hogy ez eddig nem jutott eszembe.... köszönöm szépen.

Najó😂😂😂 viccesek vagytok

2018. ápr. 1. 19:12
 8/8 anonim válasza:
En pontosan ugyanilyen helyzetben voltam, csak nekem a hasfajas is tarsult melle.. szerencsem volt, mert van kineziologus ismerosunk, sokan ugyan nem hisznek az ilyen fajta gyogymodokban, de nekem segitett, rengeteget! Hatha neked is bevalik. Raadasul, en erettsegizni is fogok, rettenetesen stresszelos tipus vagyok, sok evem rament erre mig ez megoldotta az egeszet. Kitartas!
2018. ápr. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!