Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha kereskdelemi főiskolára...

Ha kereskdelemi főiskolára szeretnék járni, de rossz vagyok matekból akkor esélyem sincs?

Figyelt kérdés
2017. dec. 26. 15:51
 1/1 anonim ***** válasza:

De, esélyed van!


Jelentkezel, felvesznek, beiratkozol, tanulsz és közben magántanárhoz jársz, aki felhoz a kellő szintre illetve megvilágosít.


Nincs rossz tanuló, csak rossz tanár.


Ha igazán akarod, és kellő időt foglalkozol vele, akkor minden megtanulható, szóval kár általánosítani!


Saját példámat tudom felhozni neked:

alapvetően humán beállítottságú emberként anno egyszer álltam bukásra is matekból, aztán annyira ráfeküdtem (korrepetálás, rengeteg gyakorlás), hogy végül kitűnővel zártam és még meg is szerettem akkor egy időre. :)

Sőt! Rájöttem, hogy sokkal könnyebb matekot tanulni, mint magolós tárgyat, mert ha egyszer megérted, utána már bármilyen feladatot játszva meg tudsz oldani.


Szóval nem olyan vészes a helyzet, csak tenni kell érte és akarni!


Ha egyedül nem megy, akkor segítséget kérni, ennyi!

2017. dec. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!